шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі SKIF Outdoor Sunset за ціною від 2425 грн.
Фото 7

Характеристики та опис SKIF Outdoor Sunset

Вага (кг): 4.32; Розміри (в складеному), (см): 68х58х6; Розміри (в розкладеному), (см): 71х57х65; Ремінь для перенесення; Кишеня; підстаканник; Підголовник; Підлокітники; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Підлокітники
Підголовник
підстаканник
Кишеня
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
71х57х65 см
Розміри (в складеному)
68х58х6 см
Вага
4.32 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 425  до 3 508 грн.
Стілець розкладаний Skif Outdoor Sunset ZF- TY002
Fonariki.com.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Стул раскладной Skif Outdoor Sunset ZF- TY002
Rybalka.shop (Київ)
2 504 грн.
← купити
Стілець розкладний Skif Outdoor Sunset (ZF- TY002)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Стілець розкладний SKIF Outdoor Sunset до 100 кг Black/Beige (3890454)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець - крісло розкладаний Skif Outdoor Sunset з м'яким підголовником, підлокотниками, підстаканником, сумка
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець розкладаний Skif Outdoor Sunset
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець розкладний SKIF Outdoor Sunset до 100 кг Black/Beige (3890454)
Rozetka.ua (Київ)
3 508 грн.
← купити
Крісло складане туристичне Skif Outdoor Sunset (710х570х650мм), бежеве
Rozetka.ua (Київ)
2 425 грн.
← купити
Стілець розкладаний Skif Outdoor Sunset ZF-TY002 Різнокольоровий shop (4820242928919)
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Стілець розкладаний Skif Outdoor Sunset, Beige/Black
Rozetka.ua (Київ)
2 928 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SKIF Outdoor Sunset, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі SKIF Outdoor Sunset. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі SKIF Outdoor Sunset у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія