шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни179Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Sony DualSense Chroma за ціною від 2848 грн.
Відео 10Фото 13

Характеристики та опис Sony DualSense Chroma

Гіроскоп; Динамік; Сенсорна панель; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 11; Радіус дії (м): 10; Макс. частота опитування: 250 Гц (4 мс); Підключення: Bluetooth / дротове
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
MacOS
iOS
PlayStation 3
PlayStation 5
Підключення
Bluetooth / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
8 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  4000 грн.

від 2 848  до 4 543 грн.
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Appcover.com.ua (Київ)
3 700 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo (1000050597) 1000050597
Artline.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Sony Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Pearl
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474) 1000044461, 1000044474
GRO (Київ)
2 959 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476) 1000044476
Openshop.ua (Київ)
3 475 грн.
← купити
Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Megadom.net (Дніпро)
3 399 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Indigo (1000044476)
Touch (Дніпро)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Teal (1000050603) 1000050603
Click.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Sony Playstation 1000044446
Mallprix.com (Київ)
3 145 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense (Chroma Teal) 1000044461
Jabko.ua (Львів)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Saren.com.ua (Львів)
4 393 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476) DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Denika.ua (Харків)
3 062 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Pearl (1000044446) 1000044446
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Zhuk.ua (Київ)
3 960 грн.
← купити
Геймпад Беспроводной Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Pearl Новый
Retromagaz.com (Київ)
3 499 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474)
Pulsepad.com.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony DualSense - Chroma Teal (1000044461)
NewTime.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation Dualsense Chroma Collection для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition (1000044474) Chrome Teal 1000044474
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) (UA) 1000044446
ifrukt.com (Дніпро)
3 899 грн.
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Chrome Indigo (1000044476) 1000044476
4user.com.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PlayStation 5, Chrome Pearl (UA) 1000044446
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense BT, Chrome Indigo 1000050597
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Teal (1000044461, 1000044474)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Teal
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 692 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 344 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Mobicase.net (Київ)
3 159 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Teal (1000044461) 1000044461
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 079 грн.
← купити
Бездротовий контролер DualSense (PS5) Chrome Indigo
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense BT, Chrome Indigo (1000050597) UA 1000050597
Sota.store (Київ)
3 510 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense, Ice Blue (CFI-ZCT1W)
Nkt.ua (Київ)
2 848 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 539 грн.
← купити
PlayStation Dualsense Chrome Indigo DualsenseChromeIndigo
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense for PS5 (1000044474) Chrome Teal 1000044474
Telemart.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony Playstation DualSense for PS5 Chrome Teal (1000044474) 1000044474
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 491 грн.
← купити
Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Tehnomart.com (Київ)
3 140 грн.
← купити
Бездротовий контроллер DualSense для Sony PS5 Chrome Indigo (1000044476) (1000044476)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472) DSPS5CP
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense for PS5 Chrome Teal (1000044474)
MAUDAU (Київ)
3 449 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo (1000044476) 1000044476
Kvshop.com.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Pink CFI-ZCT1W UA (9728795) MO-84962
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 154 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation Dualsense Chroma Collection Chrome Indigo для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense Chrome Teal (1000044474) 1000044474
Artline.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Pearl (1000050600) 1000050600
Artline.ua (Київ)
← купити
Sony Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Indigo (1000044476/1000044477)
MTA.ua (Київ)
← купити
Sony Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Teal (1000044461, 1000044474)
MTA.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 989 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476, 1000044477)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 929 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) 1000044446
GRO (Київ)
3 119 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476) 1000044476
GRO (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472) 1000044446, 1000044472
Openshop.ua (Київ)
3 386 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474) 1000044461, 1000044474
Openshop.ua (Київ)
3 297 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) 1000044446
Openshop.ua (Київ)
3 436 грн.
← купити
Sony Playstation 1000044461
Mallprix.com (Київ)
3 595 грн.
← купити
Sony Playstation 1000044476
Mallprix.com (Київ)
3 673 грн.
← купити
Sony Playstation 1000044474
Mallprix.com (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense (Chroma Pearl) 1000044472
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation 5 DualSense (Chroma Indigo) 1000044477
Jabko.ua (Львів)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Teal (1000044474) 1000044474
Click.ua (Київ)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Pearl (1000044446) 1000044446
Click.ua (Київ)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo (1000050597) 1000050597
Click.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Saren.com.ua (Львів)
3 706 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Redprice.sale (Львів)
3 859 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 865 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Saren.com.ua (Львів)
3 866 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chrome Indigo V2 (9590279)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 815 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chrome Indigo V2 (9590279)
Zaua.store (Львів)
3 809 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Redprice.sale (Львів)
4 386 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 392 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 705 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Denika.ua (Харків)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461) DualSense Chroma Teal (1000044461)
Denika.ua (Харків)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474)
Zhuk.ua (Київ)
3 713 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense (Chroma Teal) (1000044461) 1000044461
Retromagaz.com (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Pulsepad.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Timesport.com.ua (Львів)
3 856 грн.
← купити
Sony DualSense Chroma Teal (1000044461) (UA) 1000044461
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Chroma Teal (1103021) 1103021
4user.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation Dualsense Chroma Collection (1103019) Chrome Indigo 1103019
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense для PlayStation 5, Chrome Teal (UA) 1000044461 / 1000044474
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 829 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Pearl
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 555 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo V2
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 244 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 144 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 215 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense Chrome Indigo (UA)
Zhuk.ua (Київ)
3 756 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Pearl (1000044446) 1000044446
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 179 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Indigo (1000044476) 1000044476
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 279 грн.
← купити
Бездротовий контролер DualSense (PS5) Chrome Pearl
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Chroma Pearl (1103020) 1103020
4user.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 488 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 283 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chrome Pearl (1000044446)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Геймпад Sony Playstation DualSense Bluetooth PS5 Chrome Indigo (1000044476) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 590 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461) (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 847 грн.
← купити
PlayStation Dualsense Chrome Teal DualsenseChromeTeal
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chroma Teal (1000044461) 1000044461
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Indigo (1000044476) 1000044476
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Геймпад Sony Playstation DualSense for PS5 Chrome Indigo (1000044476) 1000044476
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Sony Playstation DualSense for PS5 Chrome Pearl (1000044446) 1000044446
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 255 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 163 грн.
← купити
Sony DualSense Chroma Teal (1000044461)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Геймпад Беспроводной Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo Новый
Retromagaz.com (Київ)
← купити
Бездротовий контроллер DualSense для Sony PS5 Chrome Teal (1000044461, 1000044474) (1000044461, 1000044474)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротовий контроллер DualSense для Sony PS5 Chrome Pearl (1000044446) (1000044446)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Indigo UA
Sota.store (Київ)
3 118 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Pearl (1000044446) UA 1000044446
Sota.store (Київ)
3 190 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Indigo
Sota.store (Київ)
3 465 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Teal (1000044461) UA 1000044461
Sota.store (Київ)
3 052 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Teal (1000044461) 1000044461
Sota.store (Київ)
3 285 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense PS5 Chroma Pearl (1000044446) 1000044446
Sota.store (Київ)
3 150 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony DualSense - Chroma Indigo (1000044476)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Контролер DualSense (PS5) Chroma Indigo
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Sony DualSense - Chroma Pearl (1000044446)
NewTime.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
PlayStation Dualsense Chrome Pearl DualsenseChromePearl
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476)
Timesport.com.ua (Львів)
4 383 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Timesport.com.ua (Львів)
3 696 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense for PS5 Chrome Indigo (1000044476)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Indigo)
MAUDAU (Київ)
3 379 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Pearl)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Teal)
MAUDAU (Київ)
3 019 грн.
← купити
Геймпад Sony Playstation DualSense Bluetooth PS5 Chrome Teal (1000044474)
MAUDAU (Київ)
3 964 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Pink CFI-ZCT1W UA (9728795)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Grey Camo CFI-ZCT1W UA (9423799)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Purple CFI-ZCT1W UA (9729297)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Cosmic Red CFI-ZCT1W UA (9828297)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Indigo UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Pearl UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Teal UA (1000044461)
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense CFI-ZCT1W сірий камуфляж
MAUDAU (Київ)
4 356 грн.
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Pearl
MAUDAU (Київ)
4 285 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Indigo (1000044476, 1000044477)
MAUDAU (Київ)
3 310 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 Dualsense BT Chrome Teal (1000044474) 1000044474
Kvshop.com.ua (Київ)
3 377 грн.
← купити
Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446) Геймпад DualSense Chroma Pearl (1000044446)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Teal (1000050603) 1000050603
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Grey Camo CFI-ZCT1W UA (9423799) MO-84999
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Purple CFI-ZCT1W UA (9729297) MO-84998
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Indigo UA MO-89931
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Pearl UA MO-89929
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense Chroma Teal UA (1000044461) MO-93595
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
PlayStation Геймпад 5 Dualsense BT, Chrome Indigo E-1000050597
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472) 2944441023
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 234 грн.
← купити
Бездротовий контролер Sony PlayStation 5 DualSense White CFI-ZCT1W UA (9399902) MO-84688
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 902 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation Dualsense Chroma Collection Chrome Pearl для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Sony PlayStation Dualsense Chroma Collection Chrome Teal для PS5/PS5 Pro/PS5 Digital Edition
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Teal (1000044474)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Indigo (1000050597)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony PlayStation 5 Dualsense Chrome Pearl (1000044446)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Teal (1000044461, 1000044474)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense Chroma Pearl (1000044446, 1000044472)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Бездротовий Контролер Sony PlayStation (PS5) DualSense Chroma Pearl Насичений перлистий
Rozetka.ua (Київ)
4 195 грн.
← купити
Геймпад Бездротовий Контролер Sony PlayStation (PS5) DualSense Chroma Indigo Насичений індиго
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Indigo [121362]
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Pearl [120857]
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense для PS5 Chroma Teal (1000044461) [120859]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PlayStation Геймпад 5 Dualsense BT, Chrome Indigo
Rozetka.ua (Київ)
4 160 грн.
← купити
Геймпад Бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Indigo
Rozetka.ua (Київ)
4 312 грн.
← купити
Геймпад Бездротовий Sony PlayStation 5 DualSense Chrome Pearl
Rozetka.ua (Київ)
4 374 грн.
← купити
Sony PlayStation 5 DualSense (Chroma Teal) (1000044461)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Pearl)
Rozetka.ua (Київ)
3 739 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Teal)
Rozetka.ua (Київ)
3 339 грн.
← купити
Геймпад Sony DualSense (Chrome Indigo)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation Sony DualSense for PS5 Chrome Indigo (1000044476)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation Sony DualSense for PS5 Chrome Teal (1000044474)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад PlayStation 5 Dualsense BT, Chrome Indigo
Rozetka.ua (Київ)
4 543 грн.
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Chrome Indigo
Rozetka.ua (Київ)
3 819 грн.
← купити
Геймпад бездротовий Sony PlayStation DualSense Chrome Teal (1000044461)
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony DualSense Chroma, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Sony DualSense Chroma. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Sony DualSense Chroma у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія