шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sony ULT Tower 9

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7
Купити аудіосистема Sony ULT Tower 9 за ціною від 27385 грн.
Відео 19Фото 15

Характеристики та опис Sony ULT Tower 9

Вага (кг): 28.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 910x410x456; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Сенсорне управління; Виходи: Світлові ефекти; інструментальний; під мікрофон; оптичний; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; мобільний застосунок; всеспрямоване звучання; Синхронізація колонок: Sony Party Connect
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.1
Носії
USB-порт
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
AAC
LDAC
Синхронізація колонок
Sony Party Connect
Додатково
всеспрямоване звучання
мобільний застосунок / Sound Connect /
караоке
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
910x410x456 мм
Вага
28.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  33000 грн.

від 27 385  до 34 899 грн.
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Portativ.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1) SRSULT900AC.AF1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sony SRS-ULT900AC Black (SRSULT900AC.CEL)
Redprice.sale (Львів)
34 053 грн.
← купити
Портативна акустика SONY ULT Tower 9AC 2.0 (SRSULT900AC.AF1) SRSULT900AC.AF1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна акустика Sony ULT Tower 9AC (SRSULT900AC.AF1) Black SRSULT900AC.AF1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED, Party Connect, SBC, AAC, LDAC
Mobicase.net (Київ)
27 659 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1) UA SRSULT900AC.AF1
Sota.store (Київ)
27 405 грн.
← купити
Sony ULT Tower 9AC офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
27 899 грн.
← купити
Портативна колонка Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1) ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Denika.ua (Харків)
29 552 грн.
← купити
Акустика Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Sony ULT Tower 9AC (SRSULT900AC.AF1) Black SRSULT900AC.AF1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 994 грн.
← купити
Акустична система Sony ult tower 9ac 2.0, bt 5.3, led, Party Connect, sbc, aac, ldac srsult900ac.af1
Tviy-Dim.com (Київ)
28 450 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED, Party Connect, SBC, AAC, LDAC (SRSULT900AC.AF1) SRSULT900AC.AF1
icom.net.ua (Київ)
27 385 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED, Party Connect, SBC, AAC, LDAC SRSULT900AC.AF1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3 LED Party Connect (SRSULT900AC.AF1)
MAUDAU (Київ)
32 247 грн.
← купити
Sony Акустична система Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
MTA.ua (Київ)
29 399 грн.
← купити
Sony Акустична система ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED, Party Connect, SBC, AAC, LDAC E-SRSULT900AC.AF1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
32 999 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3 LED Party Connect (SRSULT900AC.AF1) SRSULT900AC.AF1
Compx.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sony ULT Tower 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sony SRS-ULT900AC Black (SRSULT900AC.CEL)
Tomdom.in.ua (Львів)
34 059 грн.
← купити
Портативна колонка Sony SRS-ULT900AC Black (SRSULT900AC.CEL)
Saren.com.ua (Львів)
34 060 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3, LED, Party Connect, SBC, AAC, LDAC (SRSULT900AC.AF1)
Rozetka.ua (Київ)
33 125 грн.
← купити
Портативна колонка Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Rozetka.ua (Київ)
33 985 грн.
← купити
Акустична система Sony ult tower 9ac 2.0, bt 5.3, led, Party Connect, sbc, aac, ldac srsult900ac.af1
Rozetka.ua (Київ)
34 899 грн.
← купити
Акустична система Sony ULT TOWER 9AC 2.0, BT 5.3 LED Party Connect (SRSULT900AC.AF1)
Rozetka.ua (Київ)
32 552 грн.
← купити
Портативна колонка Sony ULT TOWER 9AC (SRSULT900AC.AF1)
Rozetka.ua (Київ)
31 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony ULT Tower 9, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sony ULT Tower 9. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sony ULT Tower 9 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія