шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Sony ZV-1

Ціни46Опис Відгуки3Обговорення1Корисне10Аксесуари
Купити фотоапарат Sony ZV-1 за ціною від 24399 грн.
Відео 121Фото 11

Характеристики та опис Sony ZV-1

Вага (г): 294; Габарити (мм): 105х60х44; Матеріал корпуса: алюмінієвий сплав; Знімків на заряді (шт): 260; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi;яті: SD, SDHC, SDXC, MemoryStick; Типи карт пам' Поворотний дисплей; Сенсорний екран; Дисплей ("): 3
Рейтинг моделі: 4 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип фотокамери
цифровий компакт
Ефективне число МП
20
Максимальний розмір знімка
5472x3648 пікс.
Світлочутливість (ISO)
125-12800 / в окремих режимах доступно ISO 80-25600 /
Оптичне збільшення
2.9
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Габарити (ШхВхТ)
105х60х44 мм
Вага
294 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Для ютуба в самый раз)
17 серпня 2021, 19:54 #
Переваги:Поворотный экран, качество картинки, габариты, автофокус

Недоліки:Слабая батарея, так себе стабилизация

Коментар:Взял себе эту камеру, чтобы снимать свою говорящую голову со штатива. Не разочарован, мне нравится! Вот пример видео, если кому интересно)https://www.youtube.com/watch?v=VoNDqkcs3jw&ab_channel=Holdy

Автор:Валера Минеев

Отличная камера за эти деньги и в таком размере
24 жовтня 2020, 22:02 #
Переваги:4К, качество фото и видео, супер автофокус, цветопередача, поворотный экран, маленькая и удобная.

Недоліки:Нет 4К 60к/с

Коментар:Искал себе компактную камеру для видео для ютуба. Взял эту новинку. И не пожалел. Объектив очень крутой. Фоткает лучше чем зеркалка Кэнон с объективами. Снимает 4К четко. Куча настроек, всё можно настроить.

Автор:Андрей Базылевич

Камера с рядом недостатков, которые нужно учитывать.
10 березня 2023, 19:18 #
Переваги:Все те, что писали прошлые отзыватели.

Недоліки:1. очень слабый аккум. 2. стабилизатор видео никакашный. Скорее всего расчитан, что блогер будет снимать только со штатива. 3. Если крепить в гнездо ручку, то о быстрой смене аккумулятора забудьте. 4. самое главное: Аккумулятор можно заряжать ТОЛЬКО через камеру. Представьте что у вас их Четыре, и завтра в шесть утра (как было у меня) приезжает автобус и забирает вас на целый день в сказочные места, где снимать хочется не останавливаясь. Лично у меня была поездка в Доминиканской республике на острова , где снимали щоу"последний герой". Снимать такие красоты хотелось в 4К и моих аккумов хватило только на 1.5 часа. Это потом я поумнел, и докупил зарядное на сразу 3 аккума и пауэр-банк мощный. Как не положить в комплект зарядное отдельное? Позор Сони.5. Иногда перегревается при сьемке видео 4к, если сцена требует непрерывной сьемки минут 20-25. У меня было один раз при сьемке оперной певицы со штатива.

Коментар:Прежде чем покупать хорошо подумайте, Если только для блога, есть попроще варианты. Например видеокамера панасоник 980. Фото там никакое. Но видео супер.

від 24 399  до 49 799 грн.
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 White - English language (ZV1W.CE3)
Justbuy.com.ua (Київ)
24 399 грн.
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1 (ZV1B.CE3) ZV1B.CE3
FOXTROT.UA (Київ)
33 999 грн.
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1 Black (ZV1B.CE3) ZV1B.CE3
Moyo.ua (Київ)
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) ZV1B.CE3
GRO (Київ)
38 939 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) UA
Touch (Дніпро)
40 079 грн.
← купити
Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Цифра (Київ)
40 611 грн.
← купити
Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Stls.store (Київ)
41 363 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Babuy.com.ua (Київ)
42 199 грн.
← купити
Sony ZV1B.CE3
Mallprix.com (Київ)
41 909 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Sony ZV-1 Camera for Content and Vloggers (Black) (ZV1B.CE3) (Standard) ZV1B.CE3
Jabko.ua (Львів)
30 499 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1AB.CE3)
Redprice.sale (Львів)
34 902 грн.
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1 Black (ZV1B.CE3) ZV1B.CE3
Skay.ua (Одеса)
41 099 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Denika.ua (Харків)
30 939 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Semtech.com.ua (Луцьк)
35 024 грн.
← купити
Sony ZV-1 White
Horoshiy.com.ua (Київ)
34 000 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Sony ZV-1 Black ZV1B.CE3
Comtrading.ua (Київ)
39 427 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 ZV1B.CE3 Black
Soho.com.ua (Київ)
43 899 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
42 158 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 (ZV1B.CE3) (ZV1B.CE3)
Техно Їжак (Київ)
41 699 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
АЛЛО (Київ)
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 чорний FAPCZV1B
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
42 186 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 (ZV1B.CE3)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Sony Vlog Camera ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Zhuk.ua (Київ)
39 926 грн.
← купити
Фотокамера Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
38 227 грн.
← купити
Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
TEHNOS.UA (Київ)
39 616 грн.
← купити
Цифр. фотокамера Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) UA ZV1B.CE3
Sota.store (Київ)
42 310 грн.
← купити
Sony Цифрова фотокамера zv-1 Black zv1b.ce3 zv1b.ce3
Tviy-Dim.com (Київ)
42 637 грн.
← купити
Sony Фотоапарат Sony ZV-1 ZV1B.CE3 Black
MTA.ua (Київ)
42 299 грн.
← купити
Sony ZV-1M2 Black (ZV1M2B.CE3) zv1m2b.ce3
Kvshop.com.ua (Київ)
35 777 грн.
← купити
Sony Цифр. фотокамера ZV-1 Black E-ZV1B.CE3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Фотокамера Sony Vlog Camera ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black - English language (ZV1B.CE3)
Justbuy.com.ua (Київ)
24 899 грн.
← купити
Sony ZV1M2B.CE3
Mallprix.com (Київ)
43 290 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Semtech.com.ua (Луцьк)
43 637 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1A Black
Saren.com.ua (Львів)
37 038 грн.
← купити
Цифр. фотокамера Sony ZV-1M2 Black ZV1M2B.CE3
Comtrading.ua (Київ)
40 715 грн.
← купити
Sony Фотоапарат Sony ZV-1M2 Black (ZV1M2B.CE3)
MTA.ua (Київ)
42 499 грн.
← купити
Sony Цифр. фотокамера Sony ZV-1M2 Black E-ZV1M2B.CE3
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Фотокамера Sony Vlog Camera ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
32 749 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3) UA [92198]
Rozetka.ua (Київ)
49 799 грн.
← купити
Цифрова фотокамера Sony ZV-1 Black ZV1B.CE3 (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
44 350 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1 (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
44 646 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
43 699 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
32 532 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1A Black
Rozetka.ua (Київ)
39 499 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
38 922 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony ZV-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Sony ZV-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Sony ZV-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія