шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни261Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10
Купити портативна колонка Soundcore Boom 3i за ціною від 3666 грн.
Відео 34Фото 32

Характеристики та опис Soundcore Boom 3i

Вага (г): 780; Розміри (мм): 85x210x78; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 16; Ємність акумулятора (мАгод): 2400; Додатково: ручка / ремінець; світлові ефекти; мобільний застосунок; Bass Boost; Функції та можливості: Multipoint; Підтримка кодеків: AAC; Синхронізація колонок: TWS
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність50 Вт
Синхронізація колонокTWS
Підтримка кодеківAAC
Функції та можливостіMultipoint
Bass Boost
мобільний застосунок
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора2400 мАгод
Час автономної роботи16 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP68
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)85x210x78 мм
Вага780 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 666  до 8 371 грн.
Anker Акустика портативна Anker SoundСore Boom 3i Green
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Акустика Anker SoundCore Boom 3i Black (D5100010)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустична система Anker SoundCore Boom 3i Brown (D5100080) D5100080
ШО (Київ)
5 889 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundCore Boom 3i Brown (D5100080) D5100080
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика ANKER SoundCore Boom 3i Black (D5100010) D5100010
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна акустика ANKER SoundСore Boom 3i Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Anker SoundCore Boom 3i Black (D5100010)
Touch (Дніпро)
4 769 грн.
← купити
Акустика ANKER SoundСore Boom 3i (Black) D5100010
Jabko.ua (Львів)
← купити
Портативна колонка Anker SoundCore Boom 3i Black (D5100010)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 309 грн.
← купити
Акустична система Anker SoundСore Boom 3i Green (D5100060) D5100060
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Soundcore Boom 3i, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Soundcore Boom 3i. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Soundcore Boom 3i у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія