шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Soundcore Sleep A30

Ціни97Опис Відгуки  Обговорення1Корисне19
Купити навушники Soundcore Sleep A30 за ціною від 9299 грн.
Відео 28Фото 15

Характеристики та опис Soundcore Sleep A30

Вага (г): 3; Захист від вологи: IPX4; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 9; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 4.6; Частотний діапазон (Гц): 20 –20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Призначеннядля сну
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 –20000 Гц
Діаметр динаміка4.6 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Soundcore /
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)9 год
Час роботи (з кейсом)45 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Вага3 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
насадки додаткової фіксації
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  13000 грн.

від 9 299  до 14 248 грн.
Навушники TWS Anker SoundCore Sleep A30 Green (D1301G61)
Justbuy.com.ua (Київ)
10 141 грн.
← купити
Навушники для сна (беруши) Anker SoundCore Sleep A30 Green (D1301G61)
Portativ.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
Anker Бездротові навушники Anker SoundСore Sleep A30 White (D1301G21)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Sleep A30 Green (D1301G61) D1301G61
Artline.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundСore Sleep A30 Green
Soho.com.ua (Київ)
10 509 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Sleep A30 (D1301G21) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Sleep A30 Green (D1301G61) D1301G61
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Anker SoundСore Sleep A30 White (D1301G21) D1301G21
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Sleep A30 White (D1301G21) D1301G21
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS ANKER SoundСore Sleep A30 Green D1301G61
ШО (Київ)
10 489 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Soundcore Sleep A30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Soundcore Sleep A30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Soundcore Sleep A30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія