шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Soundcore Space Q45

Ціни217Опис Відгуки  Обговорення  Корисне12
Купити навушники Soundcore Space Q45 за ціною від 4449 грн.
Відео 41Фото 14

Характеристики та опис Soundcore Space Q45

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; LDAC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 16; Hi-Res; Знімний кабель; Радіус дії (м): 15; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Радіус дії15 м
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок / Soundcore /
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників750 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)50 год
Час роботи (без шумозниження)65 год
Швидка зарядка5 хвилин на 4 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 449  до 9 456 грн.
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 583 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 (A3040G11) Black
Portativ.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Anker Накладні навушники Anker Soundcore Space Q45 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Anker Soundcore Space Q45 Black
Soho.com.ua (Київ)
5 129 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 (Black) A3040G11
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Blue (A3040G31)
Touch (Дніпро)
5 799 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
ШО (Київ)
6 809 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Top24.com.ua (Київ)
4 449 грн.
← купити
Гарнітура ANKER SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q45 Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 870 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Цифра (Київ)
5 996 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Stls.store (Київ)
6 051 грн.
← купити
Anker A3040G21
Mallprix.com (Київ)
6 364 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Zaua.store (Львів)
5 208 грн.
← купити
Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Tehnomart.com (Київ)
5 546 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном ANKER SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31) SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Denika.ua (Харків)
4 900 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 980 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 211 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Zhuk.ua (Київ)
5 245 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Gamehub.com.ua (Київ)
7 310 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Openshop.ua (Київ)
5 150 грн.
← купити
Anker Anker SoundCore Space Q45 White
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Sota.store (Київ)
6 075 грн.
← купити
Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 (6841919) Blue 6841919
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Чорний A3040G11
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Enigma.kiev.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Soundcore Space Q45 - Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 413 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Білий (A3040G21)
Nkt.ua (Київ)
6 226 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Чорний
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
icom.net.ua (Київ)
6 178 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
ANKER SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Titan.ua (Львів)
← купити
Навушники Бездротові навушники Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 077 грн.
← купити
Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Soundstudio.com.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Навушники бездротові Anker SoundСore Space Q45 Bluetooth White
Кібернетики (Київ)
← купити
Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 630 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Foroom.com.ua (Київ)
6 807 грн.
← купити
Anker SoundСore Space Q45 Black SoundСoreSpaceQ45Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
MAUDAU (Київ)
8 228 грн.
← купити
Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) a3040g11
Kvshop.com.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31) NW31664
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 882 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 Blue
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White
Portativ.ua (Київ)
← купити
Anker Накладні навушники Anker Soundcore Space Q45 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Anker Накладні навушники Anker Soundcore Space Q45 Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 (White) A3040G21
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура ANKER SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q45 White
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 580 грн.
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 A3040 blue
Newsmag.com.ua (Дніпро)
5 030 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Цифра (Київ)
5 661 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Stls.store (Київ)
5 713 грн.
← купити
Anker A3040G11
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER Soundcore Space Q45 ANC (A3040G11) Soundcore Space Q45 ANC (A3040G11)
Denika.ua (Харків)
5 927 грн.
← купити
Навушники ANKER Soundcore Space Q45 ANC (A3040G21) Soundcore Space Q45 ANC (A3040G21)
Denika.ua (Харків)
4 803 грн.
← купити
Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Tehnomart.com (Київ)
5 873 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 443 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 240 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 856 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Openshop.ua (Київ)
← купити
Anker Anker SoundCore Space Q45 Black
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 (A3040G11) Black A3040G11
Vodafone.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Білий A3040G21
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 116 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Білий
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 868 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Zhuk.ua (Київ)
5 103 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 (A3040G21) White A3040G21
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Anker Soundcore Life Q45 Blue (A3040)
AKS.ua (Київ)
5 320 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 859 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Saren.com.ua (Львів)
7 400 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Redprice.sale (Львів)
5 440 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 214 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 446 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Zhuk.ua (Київ)
6 215 грн.
← купити
Навушники Anker Soundcore Life Q45 A3040 Blue
Zhuk.ua (Київ)
5 621 грн.
← купити
Навушники Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 330 грн.
← купити
Навушники Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 757 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Enigma.kiev.ua (Київ)
4 488 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Zaua.store (Львів)
6 853 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Zaua.store (Львів)
5 237 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) UA A3040G11
Sota.store (Київ)
5 928 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundCore Space Q45 White (A3040G21) UA A3040G21
Sota.store (Київ)
5 598 грн.
← купити
Anker Soundcore Life Q45 Black (A3040)
AKS.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q45 Blue
Redprice.sale (Львів)
5 916 грн.
← купити
Навушники ANKER SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Кібернетики (Київ)
← купити
Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21) SoundСoreSpaceQ45White(A3040G21)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Anker SoundСore Space Q45 Blue (A3040G31) SoundСoreSpaceQ45Blue(A3040G31)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Timesport.com.ua (Львів)
5 205 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Timesport.com.ua (Львів)
5 437 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 243 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q45 Blue
Saren.com.ua (Львів)
5 923 грн.
← купити
Навушники бездротові Anker SoundCore Space Q45 сині
MAUDAU (Київ)
6 290 грн.
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 A3040 чорні
MAUDAU (Київ)
7 304 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White
MAUDAU (Київ)
5 110 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
MAUDAU (Київ)
7 661 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
MAUDAU (Київ)
5 175 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
MAUDAU (Київ)
5 067 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 A3040 blue
MAUDAU (Київ)
5 281 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 Black (6833638)
MAUDAU (Київ)
6 705 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 White (6841920)
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
MAUDAU (Київ)
7 250 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth Stereo Anker SoundCore Space Q45 Black UA
MAUDAU (Київ)
6 136 грн.
← купити
Bluetooth Stereo Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) UA
MAUDAU (Київ)
5 812 грн.
← купити
Навушники бездротові Anker SoundCore Space Q45 сині
MAUDAU (Київ)
6 171 грн.
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 A3040 чорні
MAUDAU (Київ)
6 273 грн.
← купити
Навушники Anker бездротові SoundCore Space Q45 (A3040) синій bluetooth 5.3 мікрофон динаміки 40 мм ANC Hi-Res
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
MAUDAU (Київ)
8 469 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
MAUDAU (Київ)
← купити
Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21) a3040g21
Kvshop.com.ua (Київ)
6 377 грн.
← купити
Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31) a3040g31
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) NW31671
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 780 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11) NW44123
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 A3040 blue ZP-00000006599
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 982 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 Black (6833638) YC-6833638
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 325 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 White (6841920) YC-6841920
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) A3040G21
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 839 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11) A3040G11
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth Stereo Anker SoundCore Space Q45 Black UA MO-72423
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 788 грн.
← купити
Bluetooth Stereo Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) UA MO-87886
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 483 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
8 946 грн.
← купити
Навушники SoundСore Space Q45 White Anker (2000003336852)
Rozetka.ua (Київ)
9 116 грн.
← купити
Навушники SoundСore Space Q45 Black Anker (2000003337064)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
7 468 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
6 707 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 768 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 A3040 бездротові, Bluetooth 5.3, сині
Rozetka.ua (Київ)
6 709 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 Black
Rozetka.ua (Київ)
7 292 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 White адаптивне шумозаглушення
Rozetka.ua (Київ)
7 375 грн.
← купити
Bluetooth-Гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
9 175 грн.
← купити
Bluetooth-Гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
7 608 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
8 090 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
7 757 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники SoundСore Space Q45 Blue (A3040G31) [94011]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 (А3040) Black
Rozetka.ua (Київ)
5 470 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
5 496 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Rozetka.ua (Київ)
5 613 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER Soundcore Space Q45 ANC (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники ANKER Soundcore Space Q45 ANC (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
7 053 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном ANKER SoundCore Space Q45 Blue (A3040G31)
Rozetka.ua (Київ)
5 929 грн.
← купити
Гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45, Blue, Bluetooth 5.3, ANC, Hi-Res Wireless, 50H, Multipoint
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45, White, Bluetooth 5.3, ANC, Hi-Res Wireless, 50H, Multipoint
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45, Black, Bluetooth 5.3, ANC, Hi-Res Wireless, 50H, Multipoint
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker Soundcore Life q45 (a3040) Blue
Rozetka.ua (Київ)
6 037 грн.
← купити
Гарнітура Anker Sound Space q45 White (a3040g21)
Rozetka.ua (Київ)
7 449 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space q45 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 (A3040G11)[76858]
Rozetka.ua (Київ)
8 678 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 (A3040G21)[4147]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура з активним шумозаглушенням Anker SoundCore Space Q45 біла
Rozetka.ua (Київ)
9 249 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Anker SoundCore Space Q45 з адаптивним шумозаглушенням чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (6841920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Anker SoundСore Space Q45 Black (6833638)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 A3040 blue бездротові повнорозмірні
Rozetka.ua (Київ)
5 989 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
9 456 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11) ANKER A3040G11 921080
Rozetka.ua (Київ)
8 879 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21) ANKER A3040G21 921341
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 (A3040), синій, bloetooth 5.3, мікрофон, динаміки 40 мм, ANC, Hi-Res, LDAC,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 A3040 чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Anker SoundCore Space Q45 сині
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 чорний (6833638)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 Синій (A3040G31)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
6 189 грн.
← купити
Навушники бездротові Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Anker SoundСore Space Q45 Blue (A3040G31)
Rozetka.ua (Київ)
6 939 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 (ek05807)
Rozetka.ua (Київ)
8 968 грн.
← купити
Навушники Anker SoundCore Space Q45 (ek05649)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
8 845 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
8 559 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
8 568 грн.
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 White
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 Bluetooth 5.3 55h Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
8 905 грн.
← купити
Бездротові навушники Anker SoundCore Space Q45 Bluetooth 5.3 55h White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Anker Soundcore Space Q45 blue
Rozetka.ua (Київ)
8 110 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
8 234 грн.
← купити
Навушники Anker SoundСore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
8 252 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21)
Rozetka.ua (Київ)
6 606 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Life Q45 Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 180 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Anker Soundcore Space Q45 Black (A3040G11)
Rozetka.ua (Київ)
6 326 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Soundcore Space Q45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Soundcore Space Q45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Soundcore Space Q45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія