шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Special4you Silba

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Special4you Silba за ціною від 2150 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Special4you Silba

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Підголовник; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 12.7; Розміри сидіння (см): 50x50; Висота спинки (см): 75; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки75 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x50 см
Висота сидіння46 - 54 см
Вага12.7 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
сітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 150  до 5 180 грн.
Крісло SPECIAL4YOU Silba 2 Black (E7054) E7054
FOXTROT.UA (Київ)
2 399 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Silba 2 black (E7054) E7054
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Special4You Silba 2 black (E7054
Stls.store (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Silba grey (E5807)
TopOne.com.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Кресло офисное Special4You Silba black
Vincom.com.ua (Київ)
3 600 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Silba grey (000003631)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 738 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Silba 2 black (E7054) E7054
Comtrading.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Офісне крісло Special4You Silba 2 black e7054
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Silba 2 black (E7054)
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло офісне Special4You Silba 2 black (E7054)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Special4you Silba, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Special4you Silba. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Special4you Silba у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія