шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ящик для інструменту Stanley 1-94-745 за ціною від 740 грн.
Відео 1Фото 25

Характеристики та опис Stanley 1-94-745

Вага (кг): 1.07; габарити (мм): 430x90x330; Матеріал замків: пластик; Матеріал: пластик; Зміна розмірів відділень; Розмір: 16.9"; Призначення: тільки для дрібних елементів; Тип: органайзер
Тип
органайзер
Призначення
тільки для дрібних елементів
Розмір
16.9"
Комірок органайзера
17 шт
Зміна розмірів відділень
Матеріал
пластик
Матеріал замків
пластик
Габарити
430x90x330 мм
Вага
1.07 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 740  до 865 грн.
Органайзер для інструментів Stanley 1-94-745
Stls.store (Київ)
761 грн.
← купити
Stanley 1-94-745
Mallprix.com (Київ)
740 грн.
← купити
Ящик для інструментів Stanley Sort Master (430 x 90 x 330мм) (1-94-745) 1-94-745
Brain.com.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Ящик для інструментів Stanley Sort Master (430 x 90 x 330мм) (1-94-745) 1-94-745
Itbox.ua (Київ)
← купити
Органайзер STANLEY Sort Master (1-94-745) 1-94-745
FOXTROT.UA (Київ)
762 грн.
← купити
Органайзер профессіональній Sort Master, з переставними перегородками, розміри 430x90x330 мм STANLEY 1-94-745
Esco.ua (Київ)
← купити
Stanley 1-94-745 — Ящик-органайзер Sort Master 43x9x33см
Comtrade.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Органайзер для інструментів Stanley 1-94-745
АЛЛО (Київ)
← купити
Органайзер Stanley 1-94-745 Sort Master
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Stanley Stanley Sort Master Organizer (1-94-745)
Венкон (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Stanley 1-94-745, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ящик для інструменту Stanley 1-94-745. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ящик для інструменту Stanley 1-94-745 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія