шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гусятниця Tefal Air E2558955 за ціною від 2845 грн.

Характеристики та опис Tefal Air E2558955

Країна походження бренду: Франція; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: керамічне; Матеріал кришки: чавун; Матеріал: чавун; Розміри (см): 30х23;єм (л): 5.7; Об' Форма: овальна
Колір
Форма
овальна
Загальний об'єм
5.7 л
Розміри (ДхШхВ)
30х23 см
Матеріал
чавун
Матеріал кришки
чавун
Антипригарне покриття
керамічне
Додатково
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 845  до 6 159 грн.
Каструля Tefal Air 30х23 см (5,7 л) E2558904
Shop.Tefal.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Каструля Tefal Air з кришкою 5.7 л (E2558904)
Stls.store (Київ)
3 002 грн.
← купити
Tefal E2558904
Mallprix.com (Київ)
2 855 грн.
← купити
Каструля Tefal Air 23 см 5.7 л (E2558904) E2558904
Click.ua (Київ)
← купити
Каструля TEFAL Air 5.7 л Black (E2558904) E2558904
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Каструля Tefal Air, з кришкою, 5.7л, алюміній, чорний e2558904
Tviy-Dim.com (Київ)
2 924 грн.
← купити
Каструля TEFAL Air, з кришкою, 5.7л, (E2558904) E2558904
Moyo.ua (Київ)
← купити
Каструля TEFAL E2558904 Air
ТЕХНОточка (Київ)
2 845 грн.
← купити
Tefal E2558904 AIR 5,7 л E2558904AIR5,7л
COMFY.ua (Київ)
← купити
Каструля Tefal Air, з кришкою, 5.7л, алюміній, чорний (E2558904) UA E2558904
Sota.store (Київ)
6 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tefal Air E2558955, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гусятниця Tefal Air E2558955. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гусятниця Tefal Air E2558955 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія