шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода TESCOMA Presto Mini 594004 за ціною від 841 грн.

Характеристики та опис TESCOMA Presto Mini 594004

Комплектація: Країна походження бренду: Чехія; миття в посудомийці; Функції та можливості: рифлене дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 2.5; Розмір: Макс. розмір (см): 14; Тип: гриль
Колір
Тип
гриль
Розмір
14 см
Висота стінок
2.5 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
рифлене дно
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Чехія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 841  до 980 грн.
Tescoma 594004 Presto Mini 14 x 14 см 594004PrestoMini14x14см
COMFY.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Сковорода для гриля Tescoma Presto Mini 14 x 14 см (594004t)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорідка-гриль Tescoma Presto 14х14 см (594004)
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Сковорода для грилювання PRESTO MINI 14 x 14 см Tescoma 594004
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорідка гриль Tescoma PRESTO MINI 594004 14*14 см
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TESCOMA Presto Mini 594004, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода TESCOMA Presto Mini 594004. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода TESCOMA Presto Mini 594004 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія