шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити рюкзак Thule Landmark 40L за ціною від 7499 грн.
Відео 9Фото 13

Характеристики та опис Thule Landmark 40L

Вага (г): 1440; Габарити (см): 55x33x25; Макс. діагональ ноутбука ("): 15; Матеріал: поліестер; верхня кишеня: верхня кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; Конструкція: фронтальне відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна;єм (л): 40; Загальний об'
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
40 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
Габарити
55x33x25 см
Вага
1440 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10000 грн.

Рекомендую к покупке.
14 червня 2020, 01:22 #
Переваги:Хороший, износостойкий материал, качественные швы, продуманный до мелочей.

Недоліки:Возможно цена для Российского рынка

Коментар:Отличный вариант для командировок. Съёмный рюкзак на 20 литров вместительный, для электроники и документов места хватает с запасом. Множество карманов, примочек и защиты от вскрытия.
Основной на 50 литров можно идеально подогнать по спине, лямки мягкие и удобные. В тоже время можно превратить в дорожную сумку, все лишнее прячется и закрывается. Рекомендую докупить пару замков, пригодятся. Но, правда, при первом использовании понадобилось время, примерно полчаса, чтобы понять что к чему.
Есть также женский вариант, немного отличается посадкой по спине, обратите на это внимание.
Рекомендую к приобретению, своих денег стоит.
Сам покупал в Нидерландах в июне 2020 за 150 €.

Автор:Александр Дунайский

Thule Landmark 40L Travel Backpack Review | Pack Hacker
від 7 499  до 10 159 грн.
Дорожній рюкзак Thule Landmark 40L Deep Khaki (TH 3205310) TH 3205310
Bagfactory.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Туристический рюкзак Thule Landmark 40L (Dark Forest) (TH 3203723)
Teplahatka.com (Київ)
7 499 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 40L Darkest Blue (TH 3205309)
MAUDAU (Київ)
8 549 грн.
← купити
Рюкзак туристичний Thule Landmark 40L (Hazy Green) 3205311 (TH 3205311)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дорожній рюкзак Thule Landmark 40L Hazy Green (TH 3205311) TH 3205311
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 40L Deep Khaki (TH 3205310)
MAUDAU (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 40L Hazy Green (TH 3205311)
MAUDAU (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 40L (Deep Khaki) 3205310 (TH 3205310)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 40L (Darkest Blue) 3205309 (TH 3205309)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак туристичний Thule Landmark 40L (Hazy Green) 3205311 (TH 3205311) (TH 3205311)
Rozetka.ua (Київ)
10 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Landmark 40L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Landmark 40L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Landmark 40L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія