шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Thule Landmark 60L за ціною від 8549 грн.
Відео 9Фото 15

Характеристики та опис Thule Landmark 60L

Вага (г): 1840; Габарити (см): 55x45x33; Макс. діагональ ноутбука ("): 15; Матеріал: поліестер; кишеня для пляшки; верхня кишеня: верхня кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; Конструкція: фронтальне відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
60 л / 40+20 /
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
кишеня для пляшки
Габарити
55x45x33 см
Вага
1840 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  11500 грн.

Рекомендую к покупке.
14 червня 2020, 01:22 #
Переваги:Хороший, износостойкий материал, качественные швы, продуманный до мелочей.

Недоліки:Возможно цена для Российского рынка

Коментар:Отличный вариант для командировок. Съёмный рюкзак на 20 литров вместительный, для электроники и документов места хватает с запасом. Множество карманов, примочек и защиты от вскрытия.
Основной на 50 литров можно идеально подогнать по спине, лямки мягкие и удобные. В тоже время можно превратить в дорожную сумку, все лишнее прячется и закрывается. Рекомендую докупить пару замков, пригодятся. Но, правда, при первом использовании понадобилось время, примерно полчаса, чтобы понять что к чему.
Есть также женский вариант, немного отличается посадкой по спине, обратите на это внимание.
Рекомендую к приобретению, своих денег стоит.
Сам покупал в Нидерландах в июне 2020 за 150 €.

Автор:Александр Дунайский

Thule Landmark 40L Travel Backpack Review | Pack Hacker
від 8 549  до 10 499 грн.
Рюкзак THULE Landmark 60L Men’s (Dark Forest) TH 3203727 TH 3203727
Th-shop.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Дорожній рюкзак Thule Landmark 60L Deep Khaki (TH 3205313) TH 3205313
Bagfactory.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Туристический рюкзак Thule Landmark 60L (Dark Forest) (TH 3203727)
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L Dark Forest (TH 3203727)
MAUDAU (Київ)
8 549 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L (Dark Forest) (TH 3203727)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дорожній рюкзак Thule Landmark 60L Darkest Blue (TH 3205312) TH 3205312
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Дорожній рюкзак Thule Landmark 60L Hazy Green (TH 3205314) TH 3205314
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L Men's Dark Forest (TH 3203727) TH 3203727
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L Darkest Blue (TH 3205312)
MAUDAU (Київ)
9 979 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 60L Deep Khaki (TH 3205313)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Landmark 60L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Landmark 60L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Landmark 60L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія