шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни71Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Thule Subterra 2 27L за ціною від 6306 грн.
Відео 1Фото 19

Характеристики та опис Thule Subterra 2 27L

Вага (г): 950; Габарити (см): 48x34x22; Макс. діагональ ноутбука ("): 16; Матеріал: нейлон; кишеня на спинці; кишеня для пляшки; Кишені: відділення для ноутбука; кріплення на валізу; Конструкція: бічне відкривання; грудна стяжка; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна;єм (л): 27; Загальний об'
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
27 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
Конструкція
бічне відкривання
кріплення на валізу
Кишені
відділення для ноутбука
кишеня для пляшки
кишеня на спинці
Габарити
48x34x22 см
Вага
950 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Thule Subterra 2: стильная и универсальная конструкция для городской жизни
від 6 306  до 11 219 грн.
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Black (3205027)
Touch (Дніпро)
7 989 грн.
← купити
Рюкзак THULE Subterra 2 Backpack TSLB-417 27 л Dark Slate (3205028) 3205028
FOXTROT.UA (Київ)
8 499 грн.
← купити
Thule 3205027
Mallprix.com (Київ)
6 396 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027) 3205027
Itbox.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black (3205027) 3205027
Click.ua (Київ)
← купити
THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Чорний)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27 л TH 3205029
Th-shop.com.ua (Київ)
← купити
Міський рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Black (TH 3205027) TH 3205027
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (3205027) Black 3205027
Vodafone.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Рюкзаки міські THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Чорний)
АЛЛО (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027) 3205027
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Vetiver Gray UA 3205029
Sota.store (Київ)
6 306 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука THULE Subterra 2 27L TSLB-417 Vetiver Gray (3205029) 3205029
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 27L Backpack Dark Slate (TSLB-417) (3205028)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Black (3205027)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 741 грн.
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Black (TH 3205027)
MAUDAU (Київ)
8 079 грн.
← купити
Thule Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack Black (TSLB-417).
MTA.ua (Київ)
← купити
Thule THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Black) 3205027
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black (7096677) YC-7096677
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 559 грн.
← купити
Рюкзак Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black Thule (2000003361700)
Rozetka.ua (Київ)
9 519 грн.
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Dark Slate (3205028)
Touch (Дніпро)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Vetiver Gray (3205029)
Touch (Дніпро)
← купити
Рюкзак THULE Subterra 2 Backpack TSLB-417 27 л Vetiver Gray (3205029) 3205029
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Рюкзак THULE Subterra 2 Backpack TSLB-417 27 л Black (3205027) 3205027
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Thule 3205028
Mallprix.com (Київ)
← купити
Thule 3205029
Mallprix.com (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Dark Slate (3205028) 3205028
Itbox.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Vetiver Gray (3205029) 3205029
Itbox.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27 л TH 3205028
Th-shop.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27 л TH 3205027
Th-shop.com.ua (Київ)
← купити
Міський рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Vetiver Gray (TH 3205029) TH 3205029
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Міський рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Dark Slate (TH 3205028) TH 3205028
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзаки міські THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Vetiver Gray)
АЛЛО (Київ)
← купити
Рюкзаки міські THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Dark Slate)
АЛЛО (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука THULE Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027) 3205027
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Рюкзак для ноутбука THULE Subterra 2 27L TSLB-417 Dark Slate (3205028) 3205028
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Dark Slate UA 3205028
Sota.store (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 27L Backpack Vetiver Gray (TSLB-417) (3205029)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 27L Backpack Black (TSLB-417) (3205027)
Portativ.ua (Київ)
← купити
THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Vetiver Gray)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Dark Slate)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black UA 3205027
Sota.store (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Dark Slate (3205028) 3205028
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Vetiver Gray (3205029) 3205029
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Dark Slate (3205028)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Vetiver Gray (3205029)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Dark Slate (TH 3205028)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L Vetiver Grey (TH 3205029)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black (7096677)
MAUDAU (Київ)
6 953 грн.
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Dark Slate (7096678)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Vetiver Gray (7096679)
MAUDAU (Київ)
← купити
Thule Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack Dark Slate (TSLB-417)
MTA.ua (Київ)
← купити
Thule Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack Vetiver Gray (TSLB-417)
MTA.ua (Київ)
← купити
Thule THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Vetiver Gray) 3205029
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Thule THULE Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 (Dark Slate) 3205028
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Dark Slate (7096678) YC-7096678
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Vetiver Gray (7096679) YC-7096679
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Рюкзак Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Vetiver Gray Thule (2000003361670)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Dark Slate Thule (2000003424757)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Black (7096677)
Rozetka.ua (Київ)
8 464 грн.
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Dark Slate (7096678)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27L TSLB-417 Vetiver Gray (7096679)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027)
Rozetka.ua (Київ)
10 278 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Dark Slate (3205028)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Vetiver Gray (3205029)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Black (3205027)
Rozetka.ua (Київ)
8 892 грн.
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Vetiver Gray (3205029)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Subterra 2 Backpack 27l tslb-417 Dark Slate (3205028)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027) Thule 3205027 915707
Rozetka.ua (Київ)
11 219 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16 Subterra 2 27L TSLB-417 Black (3205027)
Rozetka.ua (Київ)
10 989 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16 Subterra 2 27L TSLB-417 Vetiver Gray (3205029)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Subterra 2 27L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Subterra 2 27L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Subterra 2 27L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія