шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Thule Topio 40L за ціною від 6915 грн.
Відео 2Фото 12

Характеристики та опис Thule Topio 40L

Вага (г): 1200; Габарити (см): 62x31x27; Матеріал: нейлон; кишеня на лямці; кишеня для пляшки; краб-кишеня; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; Конструкція: виведення питної системи; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини;єм (л): 40; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
40 л
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
краб-кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на лямці
Габарити
62x31x27 см
Вага
1200 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10000 грн.

від 6 915  до 10 079 грн.
Рюкзак Thule Topio 40L Men Backpacking Pack TTOM-140 Black (3204507) 3204507
Click.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
THULE Topio 40L Men Backpacking Pack TTOM-140 (Black)
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Topio 40L Black (TH 3204507) TH 3204507
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 40L black
Groosha.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 40L M TH3204507
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Рюкзак Thule Topio 40L Men Backpacking Pack TTOM-140 (3204507) Black 3204507
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 40l Men Backpacking Pack ttom-140 Black (3204507)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 137 грн.
← купити
Рюкзак Thule Topio 40L Men Backpacking Pack TTOM-140 Black (7121906)
MAUDAU (Київ)
7 330 грн.
← купити
Thule Туристичний рюкзак Thule Topio 40L Men Backpacking Pack Black (TTOM-140)
MTA.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Topio 40L Men Backpacking Pack TTOM-140 Black (7121906) YC-7121906
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 915 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Topio 40L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Topio 40L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Topio 40L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія