шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Toshiba Canvio Basics 2022 [HDTB520EK3AA]

Конфігурації і ціни 271Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) Toshiba Canvio Basics 2022 (HDTB520EK3AA) за ціною від 4599 грн.
Відео 2Фото 6

Серия Toshiba Canvio Basics 2022

Модифікації Toshiba Canvio Basics 2022 3
Где купить? [HDTB520EK3AA]
Характеристики [HDTB520EK3AA]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
109x78x14 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6000 грн.

від 4 599  до 7 876 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Click.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Зовнішній HDD Toshiba Canvio Basics Excl 2TB Black (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Ktc.ua (Рівне)
5 099 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Itbox.ua (Київ)
5 116 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
FOXTROT.UA (Київ)
5 766 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba USB 3.2 Gen1 2TB Canvio Basics 2022 Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Moyo.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2TB Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
ШО (Київ)
5 304 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Openshop.ua (Київ)
5 262 грн.
← купити
Toshiba HDTB520EK3AA
Mallprix.com (Київ)
5 257 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB520EK3AA) Акція!
АЛЛО (Київ)
4 899 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Brain.com.ua (Київ)
5 840 грн.
← купити
Зовнішній HDD Toshiba Canvio Basics 2022 2TB (HDTB520EK3AA) Black HDTB520EK3AA
Telemart.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA) Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA)
Denika.ua (Харків)
5 167 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск USB 2TB 2.5" Toshiba Canvio Basics (HDTB520EK3AA) (Micro-B) HDTB520EK3AA
Hns.com.ua (Львів)
5 209 грн.
← купити
HDD-портативний накопичувач 2ТВ Toshiba Canvio Basics Exclusive 2.5" USB 3.2 (HDTB520MK3AA) Black HDTB520MK3AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics Excl (2,5 дюйма 2 ТБ, USB 3.2 Gen 1, чорний) HDTB520MK3AA
Comtrading.ua (Київ)
4 760 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA)
Zhuk.ua (Київ)
5 198 грн.
← купити
Toshiba Canvio Basics 2TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 123 грн.
← купити
Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA)
Tehnomart.com (Київ)
5 030 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
icom.net.ua (Київ)
4 742 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 2TB Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
4user.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 111 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
E-server.com.ua (Київ)
5 664 грн.
← купити
HDD зовнішній Toshiba Canvio Basics Black 2TB (HDTB520EK3AA) UA HDTB520EK3AA
Sota.store (Київ)
4 631 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB Black (HDTB520EK3AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 341 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb Toshiba (hdtb520ek3aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 367 грн.
← купити
Внешний жесткий диск 2TB Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" USB 3.2 black (HDTB520EK3AA)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
4 926 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba 2.5 2TB BLACK HDTB520EK3AA (HDTB520EK3AA)
MAUDAU (Київ)
6 008 грн.
← купити
Toshiba HDD диск Toshiba Canvio Basics Exclusive (HDTB520MK3AA) Black 2TB
MTA.ua (Київ)
← купити
Toshiba 2.5" 2TB (HDTB520EK3AA) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB (HDTB520EK3AA)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 078 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba 2.5 2TB BLACK HDTB520EK3AA (HDTB520EK3AA)
Compx.ua (Київ)
5 658 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2TB HDTB520EK3AA 2.5" USB 3.2 External Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Click.ua (Київ)
4 774 грн.
← купити
Зовнішній HDD Toshiba Canvio Basics 2022 2TB Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics EXCLUSIVE 2TB 2.5" (HDTB520MK3AA) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Toshiba HDTB520MK3AA
Mallprix.com (Київ)
4 927 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2 TB Black (HDTB520MK3AA) Canvio Basics 2 TB Black (HDTB520MK3AA)
Denika.ua (Харків)
4 928 грн.
← купити
HDD-накопичувач 2TB Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 3.2 External (HDTB520EK3AA) Black HDTB520EK3AA
Vodafone.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Жорсткий накопичувач 2TB EXT. 2.5" BLACK HDTB520EK3AA TOSHIBA
Comtrading.ua (Київ)
5 239 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA
icom.net.ua (Київ)
5 323 грн.
← купити
Зовнішній HDD Toshiba Canvio Basics Exclusive 2TB (HDTB520MK3AA) Black HDTB520MK3AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb canvio basics exclusive Toshiba (hdtb520mk3aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 025 грн.
← купити
Toshiba Canvio Basics 2 TB Black (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 798 грн.
← купити
жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2 TB Black (HDTB520MK3AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 102 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA) UA HDTB520MK3AA
Sota.store (Київ)
5 322 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
MAUDAU (Київ)
6 069 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
MAUDAU (Київ)
6 668 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba 2.5` USB 2.0TB Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
MAUDAU (Київ)
5 383 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
MAUDAU (Київ)
6 024 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" 2TB USB 3.2 Black (HDTB520EK3AA)
MAUDAU (Київ)
5 813 грн.
← купити
Toshiba HDD диск Toshiba Canvio Basics 2022 HDTB520EK3AA Black 2TB
MTA.ua (Київ)
← купити
Toshiba 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE (HDTB520MK3AA) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE (HDTB5
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA) HDTB520MK3AA
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 768 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics Exclusive 2TB HDTB520MK3AA 2.5" USB 3.2 External Black
Rozetka.ua (Київ)
4 759 грн.
← купити
Toshiba Canvio Basics 2TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
4 855 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics, Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 448 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
4 739 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 988 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2ТБ USB3.2 Чорний (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 540 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск USB 2TB 2.5" Toshiba Canvio Basics (HDTB520EK3AA) (Micro-B)
Rozetka.ua (Київ)
5 600 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba USB3 2TB EXT. 2.5" BLACK HDTB520EK3AA
Rozetka.ua (Київ)
5 255 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
4 837 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 327 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA) Чорний 29894
Rozetka.ua (Київ)
7 150 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0 TB Toshiba Canvio Basics EXCL Black (HDTB520MK3AA) ( 24407 )
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba USB3 2TB EXT. 2.5" BLACK HDTB520EK3AA
Rozetka.ua (Київ)
5 585 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 436 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 927 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2TB (HDTB520EK3AA) [85356]
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5' USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 521 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 229 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics, Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 502 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics, Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 397 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 722 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск USB 2TB 2.5" Toshiba Canvio Basics (HDTB520EK3AA) (Micro-B)
Rozetka.ua (Київ)
5 549 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 424 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Toshiba 2.5 2TB BLACK HDTB520EK3AA (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 001 грн.
← купити
oshiba Canvio Basics 2TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 636 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA) TOSHIBA HDTB520EK3AA 912092
Rozetka.ua (Київ)
6 832 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA) TOSHIBA HDTB520MK3AA 1044373
Rozetka.ua (Київ)
6 739 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Toshiba Canvio Basics Exclusive (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 159 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" Toshiba Canvio Basics 2022 2TB Black (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 633 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 709 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 876 грн.
← купити
Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2ТБ USB3.2 Чорний (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 236 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB CANVIO BASICS EXCLUSIVE Toshiba (HDTB520MK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 417 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB Toshiba (HDTB520EK3AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Toshiba HDTB520EK3AA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Toshiba Canvio Basics 2022 (HDTB520EK3AA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Toshiba Canvio Basics 2022 (HDTB520EK3AA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія