шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення2Корисне4Аксесуари
Купити камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C220 за ціною від 1432 грн.
Відео 15Фото 2

Характеристики та опис TP-LINK Tapo C220

Світлосила: f/2.0; Частота кадрів (к/с): 30; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Кількість мегапікселів: 4; Розмір матриці: 1/3"; Тип матриці: CMOS; Amazon Alexa; Google Home; визначення автомобіля; визначення людини; Хмарне сховище; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок; детекція звуку; датчик руху: датчик руху
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна (настільна)
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
налаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
детекція звуку
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті512 ГБ
Хмарне сховище+ / Tapo Care /
Дальність підсвічування7 м
Інтелектуальні функціївизначення людини
визначення автомобіля
визначення тварини
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Голосовий асистентAmazon Alexa
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/3"
Кількість мегапікселів4 МП
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів30 к/с
Світлосилаf/2.0
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Споживана потужність6.3 Вт
Робоча температура0 °C ~ +40 °С
Максимальна вологість90 %
Підтримка ONVIF
Габарити85x87x118 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Есть ли возможность просматривать записи на карте памяти удаленно? Есть ли включение записи по Читать...
PriceHub AI16 липня 2025, 10:26
Камера TP-LINK Tapo C220 підтримує можливість перегляду записів на карті пам'яті віддалено через мобільний застосунок. Також є функція детекції руху, що дозволяє автоматично починати запис при виявленні руху. [Відповідь сформована на основі специфікацій продукту TP-LINK Tapo C220, які вказують на можливість використання мобільного застосунку для перегляду записів та наявність функції детекції руху. Ці дані були отримані з E-Katalog.]
В этой камере есть запись на Читать...
PriceHub AI16 липня 2025, 10:24
Так, у камери TP-LINK Tapo C220 є можливість запису на карту пам'яті. Вона підтримує карти пам'яті об'ємом до 512 ГБ, що дозволяє зберігати відео та інші дані.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій продукту TP-LINK Tapo C220, які вказують на наявність кардридера та максимальний об'єм карти пам'яті до 512 ГБ. Ці дані були отримані з інформації, наданої E-Katalog.]
Recenzja Tapo C220: Miej zawsze pod kontrolą to, co jest dla Ciebie najważniejsz
Обзор TP-LINK Tapo C220
Мобильное приложение TP-Link Tapo для Android
від 1 432  до 2 864 грн.
IP-відеокамера TP-Link Tapo C220 (4) White
Secur.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
TP-Link Камера відеонагляду TP-Link Tapo C220 White
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Розумна камера TP-LINK Tapo C220
Artline.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220) TAPO-C220
Itbox.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi камера з функцією панорамування і нахилу та штучним інтелектом TP-LINK Tapo C220
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
TP-Link TAPO-C220
Mallprix.com (Київ)
1 554 грн.
← купити
IP-Камера TP-LINK Tapo C220 4MP TAPO-C220
Moyo.ua (Київ)
← купити
IP камера TP-LINK Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection (White) TAPO-C220
Jabko.ua (Львів)
← купити
IP-камера TP-Link Tapo C220
Click.ua (Київ)
← купити
IP-Камера TP-LINK Tapo C220 N300 (TAPO-C220) TAPO-C220
Skay.ua (Одеса)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Tomdom.in.ua (Львів)
1 999 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220) TAPO-C220
Brain.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-LINK Tapo C220
Telemart.ua (Київ)
← купити
TP-Link TP-Link Tapo C220
Венкон (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 996 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220
Openshop.ua (Київ)
1 986 грн.
← купити
IP-камера TP-Link TAPO C220 (4мм)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
IP-Камера TP-LINK Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection TAPO-C220
АЛЛО (Київ)
← купити
Домашня WiFi камера Tapo C220 TP-LINK
Citrus.ua (Київ)
← купити
TP-Link Tapo C220 — Домашня Wi-Fi камера 2K 4 Mп QHD
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Камера TP-Link Tapo C220
Ktc.ua (Рівне)
← купити
TP-Link Tapo C220 White
Tehnomart.com (Київ)
1 432 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220 UA
Sota.store (Київ)
1 661 грн.
← купити
TP-Link IP-Камера Tapo c220 4mp n300 microSD motion detection tapo-c220
Tviy-Dim.com (Київ)
1 589 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection TAPO-C220
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Tapo C220 TapoC220
COMFY.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-LINK Tapo C220
MAUDAU (Київ)
1 870 грн.
← купити
TP-Link TAPO C220 Камера відеоспостереження TAPO C220
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link IP-Камера Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection E-TAPO-C220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
IP-камера TP-LINK Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Redprice.sale (Львів)
1 993 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Tomdom.in.ua (Львів)
1 543 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Timesport.com.ua (Львів)
1 990 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 540 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Zaua.store (Львів)
1 537 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220
Sota.store (Київ)
1 813 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo c220, White/Black, 4 Мп (2304x1296/30 fps), 1/3" cmos, h.264/g.711, f/1.6, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz), де
Tviy-Dim.com (Київ)
1 741 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
MAUDAU (Київ)
2 015 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220, White/Black, 4 Мп (2304x1296/30 fps), 1/3` CMOS, H.264/G.711, f/1.6, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz), де
MAUDAU (Київ)
1 908 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 4 МП
MAUDAU (Київ)
2 190 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
MAUDAU (Київ)
1 895 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220, White/Black, 4 Мп (2304x1296/30 fps), 1/3` CMOS, H.264/G.711, f/1.6, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz), де
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 800 грн.
← купити
IP-камера TP-Link Tapo C220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 929 грн.
← купити
IP-Камера TP-LINK Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection
Rozetka.ua (Київ)
1 881 грн.
← купити
IP-Камера Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection TP-Link (2000003256501)
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Rozetka.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
IP-камера TP-Link Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
1 746 грн.
← купити
Домашня IP-камера TP-LINK Tapo C220 Wi-Fi 2K 4MP QHD Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 412 грн.
← купити
IP-камера TP-LINK Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220 18342 ( 18839 )
Rozetka.ua (Київ)
2 482 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
2 203 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
IP-камера для відеоспостереження TP-Link Tapo C220 [117352]
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
IP-Камера TP-Link Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection (TAPO-C220)
Rozetka.ua (Київ)
1 938 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
Rozetka.ua (Київ)
2 113 грн.
← купити
Домашня IP-камера TP-LINK Tapo C220 Wi-Fi 2K 4MP QHD Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 455 грн.
← купити
IP-камера TP-Link Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
1 983 грн.
← купити
IP камера TP-Link Tapo C220 ( 15025 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-Камера TP-LINK Tapo C220 4MP N300 microSD motion detection
Rozetka.ua (Київ)
2 103 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 4 МП
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link TAPO C220 (TAPO-C220)
Rozetka.ua (Київ)
2 069 грн.
← купити
Домашня IP-камера TP-LINK Tapo C220 Wi-Fi 2K 4MP QHD Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 261 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C220 White
Rozetka.ua (Київ)
2 864 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK Tapo C220, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C220. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження TP-LINK Tapo C220 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія