шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Triangle Esprit Antal EZ

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Triangle Esprit Antal EZ за ціною від 47615 грн.
Відео 5Фото 14

Характеристики та опис Triangle Esprit Antal EZ

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор спереду; Загальний частотний діапазон (Гц): 40 – 22000; Сумарна потужність (Вт): 240; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 3; Кількість динаміків: 4; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків4
Кількість смуг3
Чутливість92 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Фронт120 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність240 Вт
Загальний частотний діапазон40 – 22000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор спереду
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка165 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)109х20х35 см
Вага54 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Инструкция к Triangle Esprit Antal EZ
Брошюра Triangle Esprit Antal EZ
від 47 615  до 177 400 грн.
Triangle Esprit Antal EZ
Mirakustiki.ua (Київ)
119 900 грн.
← купити
Акустика Triangle Antal EZ Black HG (1 шт.)
Portativ.ua (Київ)
47 615 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ Nut
Saren.com.ua (Львів)
57 196 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ Nut
Rozetka.ua (Київ)
58 908 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ High Gloss Black
Saren.com.ua (Львів)
119 188 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ High Gloss White
Saren.com.ua (Львів)
177 400 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ High Gloss Black
Rozetka.ua (Київ)
124 202 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ High Gloss White
Rozetka.ua (Київ)
167 097 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Triangle Esprit Antal EZ, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Triangle Esprit Antal EZ. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Triangle Esprit Antal EZ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія