шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Triangle Esprit Titus Ez

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Triangle Esprit Titus Ez за ціною від 23051 грн.
Відео 7Фото 10

Характеристики та опис Triangle Esprit Titus Ez

Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 55 – 22000; Сумарна потужність (Вт): 120; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг2
Чутливість90 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Фронт60 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність120 Вт
Загальний частотний діапазон55 – 22000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка133 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)31x17х27 см
Вага11.8 кг
Додаткові функції і можливості акустичної системи Triangle Esprit Titus Ez:
• Додатковий внутрішній НЧ/СЧ динамік
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  36000 грн.

Информация с официального сайта производителя
Руководство пользователя
від 23 051  до 45 126 грн.
Акустика Triangle Titus EZ White HG
Portativ.ua (Київ)
23 051 грн.
← купити
Triangle Esprit Titus EZ
Mirakustiki.ua (Київ)
45 126 грн.
← купити
Triangle Titus EZ Walnut
Soundstudio.com.ua (Київ)
43 470 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Titus EZ Nut (2-Pack)
Timesport.com.ua (Львів)
33 301 грн.
← купити
Полочна акустика Triangle TITUS EZ Walnut
Rozetka.ua (Київ)
24 274 грн.
← купити
Акустика Triangle Titus EZ Walnut
Portativ.ua (Київ)
← купити
Triangle Titus EZ White
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки Triangle Esprit Titus EZ Nut (2-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
33 311 грн.
← купити
Полочна акустика Triangle TITUS EZ White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Triangle TITUS EZ 90dB Wm 55Hz–22KHz 60W 5.9 kg Білий (колонка 1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Triangle Esprit Titus Ez, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Triangle Esprit Titus Ez. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Triangle Esprit Titus Ez у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія