шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox за ціною від 3143 грн.
Відео 14Фото 15

Характеристики та опис Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 24; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 50; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; радіоканал; Тип підключення: бездротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Сумісність з консолями: Xbox One, Series S/X; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиXbox One, Series S/X
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
Підключеннярадіоканал
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона / регулювання чутливості на корпусі /
Функції та можливості
Регулювання гучності / на корпусі /
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)24 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  6000 грн.

від 3 143  до 6 437 грн.
TURTLE BEACH Stealth 600 Gen 2 Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 751 грн.
← купити
Ігрові навушники Turtle Beach Stealth 600 gen2 PS5/PS4 White (TBS-3145-02)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Xbox (TBS-2335-02)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Навушники Turtle Beach Stealth 600 Gen 2, білі
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 437 грн.
← купити
TURTLE BEACH Stealth 600 Gen 2 Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 143 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Turtle Beach Stealth 600 Gen2 Xbox у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія