шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода TVS Sofia 83107241910001z за ціною від 370 грн.

Характеристики та опис TVS Sofia 83107241910001z

Функції та можливості: Комплектація: Країна походження бренду: Італія; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 24; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
24 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 370  до 899 грн.
Сковорода TVS Sofia 24 см, зелена (83107241910001з) 83107241910001з
Itbox.ua (Київ)
399 грн.
← купити
TVS 83107241910001з
Mallprix.com (Київ)
438 грн.
← купити
Сковорода TVS Sofia 24 см Green (83107241910001з) 83107241910001з
FOXTROT.UA (Київ)
899 грн.
← купити
Сковорода без крышки TVS Sofia 24 см 83107241910001з
Induction-ua.com (Київ)
← купити
Сковорода TVS Sofia 24 см, зелена (83107241910001з) 83107241910001з
Brain.com.ua (Київ)
397 грн.
← купити
Сковорода TVS Sofia 24 см зелена (83107241910001з)
MAUDAU (Київ)
370 грн.
← купити
Сковорода звичайна TVS Sofia 24 см (83107241910001з)
Tv-mir.com.ua (Київ)
592 грн.
← купити
Сковорода TVS Sofia 24 см Зелена (83107241910001з)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода TVS Sofia 24 см, зелена (83107241910001з)
MAUDAU (Київ)
537 грн.
← купити
Сковорода tvs Sofia 24 см, зелена (83107241910001з)
Rozetka.ua (Київ)
614 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TVS Sofia 83107241910001z, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода TVS Sofia 83107241910001z. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода TVS Sofia 83107241910001z у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія