шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Ugreen HiTune S3

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Ugreen HiTune S3 за ціною від 792 грн.
Відео 22Фото 5

Характеристики та опис Ugreen HiTune S3

Захист від вологи; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 7.5; Діаметр динаміка (мм): 12; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: відкриті (open ear)
Підключення та конструкція
Конструкціявідкриті (open ear)
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка12 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)7.5 год
Час роботи (з кейсом)30 год
Швидка зарядка15 хвилин на 2 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологи+
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 792  до 1 819 грн.
Навушники TWS Ugreen HiTune S3 Black (WS209)
Redprice.sale (Львів)
1 690 грн.
← купити
Навушники TWS UGREEN WS209 HiTune S3 Black (45785)
Mobicase.net (Київ)
1 149 грн.
← купити
Навушники бездротове Ugreen HiTune S3 кріплення кліпси чорні
MAUDAU (Київ)
1 480 грн.
← купити
UGREEN HiTune S3 WS209 Open Wearable White (45786) 45786
Kvshop.com.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Бездротові навушники UGREEN HiTune S3 True Wireless Earbuds
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Навушники TWS Ugreen HiTune S3 Purple (WS209)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 799 грн.
← купити
Навушники TWS Ugreen HiTune S3 Purple (WS209)
Zaua.store (Львів)
1 793 грн.
← купити
Навушники бездротові Ugreen HiTune S3 WS209 TWS чорні
MAUDAU (Київ)
1 450 грн.
← купити
UGREEN TWS HiTune S3 Bluetooth 5.4 Open Ear Clip Sports Black (WS209) 45785
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-навушники UGREEN TWS HiTune S3 Bluetooth 5.4 Open Ear Clip Sports Black (WS209)
Rozetka.ua (Київ)
1 579 грн.
← купити
Навушники UGREEN HiTune S3 True Wireless Earbuds, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити
Навушники UGREEN HiTune S3 Bluetooth Purple
Rozetka.ua (Київ)
792 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth-навушники UGREEN HiTune S3, вушні затискачі з концепцією кісткової провідності, відкритого типу, не спо
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth-навушники UGREEN HiTune S3, концепція кісткової провідності, вушні затискачі, відкритий стиль, не спорт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Ugreen HiTune S3 Bluetooth 5.4 Open-Ear Clip ENC IPX5 Чорний (45785)
Rozetka.ua (Київ)
1 371 грн.
← купити
Навушники TWS UGREEN HiTune S3 Open White (45786)
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Бездротові навушники Ugreen HiTune S3 WS209 Black (6941876247851)
Rozetka.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Бездротові навушники Ugreen HiTune S3 WS209 White (6941876247868)
Rozetka.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Навушники Ugreen HiTune S3 WS209 Purple (55430)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротове Ugreen HiTune S3 кріплення кліпси чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Ugreen HiTune S3 WS209 TWS (чорні)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS UGREEN WS209 HiTune S3 Bluetooth 5.4 Open Ear Clip Sports для iPhone/Android 30 годин Black (45785)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen HiTune S3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Ugreen HiTune S3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Ugreen HiTune S3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія