шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Ugreen Studio Plus

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Ugreen Studio Plus за ціною від 1649 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Ugreen Studio Plus

Вага (г): 135; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 80; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 30; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Затримка звуку (мс): 80; Версія Bluetooth: Bluetooth v6.0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v6.0
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку80 мс
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка30 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників500 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)80 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага135 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 649  до 2 499 грн.
Ugreen Накладні навушники UGREEN HP207 Studio Plus Matte Black (75630)
MTA.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
UGREEN HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Matte Black (75630) HP207StudioPlusActiveNoiseCancellingMatteBlack(75630)
COMFY.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Навушники Ugreen HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Bluetooth 6.0 Over-ear Matte Black (UGR-75630)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ugreen Накладні навушники UGREEN HP207 Studio Plus Silver Brown (75629)
MTA.ua (Київ)
← купити
UGREEN HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Silver Brown (75629) HP207StudioPlusActiveNoiseCancellingSilverBrown(75629)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Ugreen HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Bluetooth 6.0 Over-ear Silver Brown (UGR-75629)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники UGREEN HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Bluetooth 6.0 Over-Ear Silver Brown (75629)
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Навушники UGREEN HP207 Studio Plus Active Noise Cancelling Bluetooth 6.0 Over-Ear Matte Black (75630)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Ugreen Studio Plus HP207 Bluetooth Black (75630)
Rozetka.ua (Київ)
1 939 грн.
← купити
Навушники Ugreen Studio Plus HP207 Bluetooth Silver White (75631)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen Studio Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Ugreen Studio Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Ugreen Studio Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія