шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi MT-44 за ціною від 711 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Ulanzi MT-44

Матеріал корпуса (ніжок): пластик; Максимальне навантаження (кг): 1.5; Секцій ніжок: 4; Максимальна висота (см): 105; для телефонів і екшн-камер; За призначенням: для фотоапаратів; Розміщення: настільний; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
настільний
За призначенням
для фотоапаратів
для телефонів і екшн-камер
Максимальна висота
105 см
Секцій ніжок
4
Тип голівки
кульова
Максимальне навантаження
1.5 кг
Комплектується головкою
Матеріал корпуса (ніжок)
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1700 грн.

від 711  до 2 923 грн.
Настільний штатив Ulanzi MT-44
Timesport.com.ua (Львів)
1 916 грн.
← купити
Монопод-штатив Ulanzi MT-44B 2 в 1 Selfie Stick Quadpod S056 White
iCases.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Ulanzi Vijim Multi-functional Mini Tripod White (UV-2503A MT-44 white) VijimMulti-functionalMiniTripodWhite(UV-2503AMT-44whi
COMFY.ua (Київ)
1 665 грн.
← купити
Настільний штатив Ulanzi MT-44
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 922 грн.
← купити
Штатив-монопод Ulanzi MT-44 White [122109]
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Монопод-штатив Ulanzi MT-44B 2 в 1 Selfie Stick Quadpod S056 Black
iCases.ua (Київ)
← купити
Настільний штатив Ulanzi MT-44
Redprice.sale (Львів)
1 919 грн.
← купити
Настільний штатив Ulanzi MT-44
Tomdom.in.ua (Львів)
1 925 грн.
← купити
Настільний штатив Ulanzi MT-44
Saren.com.ua (Львів)
1 938 грн.
← купити
Подовжений штатив Ulanzi MT-44, міні-портативна ручка для зовнішньої фотографії, карданний підвіс для бездзеркальної камери,
Rozetka.ua (Київ)
786 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi MT-44, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi MT-44. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi MT-44 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія