шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi MT-73 за ціною від 679 грн.
Відео 25Фото 7

Характеристики та опис Ulanzi MT-73

Вага (кг): 0.2; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Максимальне навантаження (кг): 1.5; Секцій ніжок: 5; Максимальна висота (см): 55; Мінімальна висота (см): 20; За призначенням: для фотоапаратів; Розміщення: підлоговий; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для фотоапаратів
Мінімальна висота
20 см
Максимальна висота
55 см
Секцій ніжок
5
Тип голівки
кульова
Максимальне навантаження
1.5 кг
Комплектується головкою
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
пластикові
Вага
0.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 679  до 1 199 грн.
Ulanzi Vijim MT-73 55CM Tripod with 1/4 Cold Shoe (UV-T048GBB1 MT-73)
AKS.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Монопод-штатив Ulanzi Vijim MT-73 Tripod with 1/4 Cold Shoe Black (UV-T048GBB1 MT-73)
iCases.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-73 55CM Tripod with 1/4 Cold Shoe (T048GBB1) T048GBB1
GoProkat.ua (Одеса)
869 грн.
← купити
Штатив Ulanzi Vijim MT-73 55CM Tripod with 1/4 Cold Shoe UV-T048GBB1 MT-73 Black
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Штатив мініручка для камери або телефона з кріпленням для лампи 20-55 см Ulanzi MT-73
Rozetka.ua (Київ)
1 091 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-73 55CM Tripod with 1/4 Cold Shoe (T048GBB1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Штатив-монопод Ulanzi MT-73 (UV-T048GBB1) [128052]
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Штатив Ulanzi Vijim MT-73 55CM Tripod with 1/4 Cold Shoe (UV-T048GBB1 MT-73)
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Штатив міні ручка для камери або телефону з кріпленням для лампи 20-55см Ulanzi MT-73
Rozetka.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-73 з подовжувачем холодного башмака 1/4, підставка для настільної камери 55 см для прямої трансляції, телес
Rozetka.ua (Київ)
837 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi MT-73, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi MT-73. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi MT-73 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія