шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi MT-84 за ціною від 1075 грн.
Відео 42Фото 10

Характеристики та опис Ulanzi MT-84

Вага (кг): 0.4; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Максимальне навантаження (кг): 1; Секцій ніжок: 5; Максимальна висота (см): 153; для телефонів і екшн-камер; За призначенням: для фотоапаратів; Розміщення: підлоговий; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для фотоапаратів
для телефонів і екшн-камер
Максимальна висота
153 см
Секцій ніжок
5
Тип голівки
2D
Максимальне навантаження
1 кг
Комплектується головкою
Пульт ДК
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
пластикові
Вага
0.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1400 грн.

від 1 075  до 1 473 грн.
Ulanzi MT-84 MagSafe з пультом 42-153см
AKS.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Штатив Ulanzi Vijim MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001) T001
FOXTROT.UA (Київ)
1 251 грн.
← купити
Ulanzi Селфі-палиця Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84)
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Штатив для айфону MagSafe з пультом 42-153см Ulanzi MT-84cp
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Штатив-монопод Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone T001 [159885]
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84) (T001)
Rozetka.ua (Київ)
1 237 грн.
← купити
Штатив для айфону MagSafe з пультом 42-153см Ulanzi MT-84
Rozetka.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити
Штатив трипод для телефону з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone Black (T001)
Rozetka.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone UV-T001 MT-84 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84) (T001)
Rozetka.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84)
Rozetka.ua (Київ)
1 245 грн.
← купити
Магнитный штатив монопод Ulanzi MT-84 33-153 см для телефона с Bluetooth пультом
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Штатив з Magsafe Ulanzi MT-84 Magnetic Tripod for Phone (T001 MT-84)
Rozetka.ua (Київ)
1 473 грн.
← купити
Штатив для айфону MagSafe з пультом 42-153см Ulanzi MT-84
Rozetka.ua (Київ)
1 280 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi MT-84, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi MT-84. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi MT-84 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія