шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi MT-89 за ціною від 999 грн.
Відео 19Фото 6

Характеристики та опис Ulanzi MT-89

Довжина (складний) (см): 39; Вага (кг): 0.6; Матеріал корпуса (ніжок): метал; Максимальне навантаження (кг): 1; Знімна площадка; Секцій ніжок: 8; Максимальна висота (см): 208; Мінімальна висота (см): 39; За призначенням: для фотоапаратів; Розміщення: підлоговий; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для фотоапаратів
Мінімальна висота
39 см
Максимальна висота
208 см
Секцій ніжок
8
Тип голівки
2D
Знімна площадка
Максимальне навантаження
1 кг
Комплектується головкою
Матеріал корпуса (ніжок)
метал
Вага
0.6 кг
Довжина (складений)
39 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 999  до 2 169 грн.
Штатив ULANZI VIJIM MT-89 Quick-Release Light Stand With Cold Shoe Mount Black (T082 MT-89) T082
FOXTROT.UA (Київ)
1 259 грн.
← купити
Ulanzi MT-89 портативна посилена 39-208см
AKS.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89) MT-89Quick-ReleaseLightStandwithColdShoeMount(T082M
COMFY.ua (Київ)
2 169 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89)
MAUDAU (Київ)
1 317 грн.
← купити
Ulanzi Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89)
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89) t082
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (39-208cm) (T082 MT-89) (T082)
Rozetka.ua (Київ)
1 248 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-89 208 см, алюмінієвий, з кульовою головкою, 1/4" гвинт, для світла, камер і телефона
Rozetka.ua (Київ)
1 815 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89) (T082)
Rozetka.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
Штатив Ulanzi MT-89 Quick-Release Light Stand with Cold Shoe Mount (T082 MT-89) (T082)
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi MT-89, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi MT-89. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi MT-89 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія