шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi TT52 за ціною від 1283 грн.
Відео 5Фото 7

Характеристики та опис Ulanzi TT52

Вага (кг): 0.3; Матеріал корпуса (ніжок): метал; Максимальна висота (см): 150; Мінімальна висота (см): 28; За призначенням: для телефонів і екшн-камер; Розміщення: підлоговий; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Розміщення
підлоговий
За призначенням
для телефонів і екшн-камер
Мінімальна висота
28 см
Максимальна висота
150 см
Матеріал корпуса (ніжок)
метал
Матеріал опор
пластикові
Вага
0.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  1600 грн.

від 1 283  до 2 599 грн.
Штатив-монопод Ulanzi TT52 для Insta360/GoPro (T090GBB1)
Touch (Дніпро)
1 299 грн.
← купити
Ulanzi TT52 1.5m Tripod (T090GBB1 TT52) TT521.5mTripod(T090GBB1TT52)
COMFY.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Штатив Ulanzi TT52 1,5 м (T090GBB1 TT52) T090GBB1
Comtrading.ua (Київ)
1 348 грн.
← купити
Монопод-штатив Ulanzi TT52 1.5m Tripod Black (T090GBB1 TT52)
iCases.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Штатив ULANZI VIJIM TT52 1.5м Black (T090GBB1) T090GBB1
FOXTROT.UA (Київ)
1 550 грн.
← купити
Штатив Ulanzi TT52 1.5m Tripod UV-T090GBB1 Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Монопод для Insta360 і екшн-камер алюмінієвий 28-149 см Ulanzi TT52
Rozetka.ua (Київ)
1 621 грн.
← купити
Штатив трипод Ulanzi TT52 1.5 м для телефону та екшн-камери (Black) (T090GBB1)
Rozetka.ua (Київ)
1 709 грн.
← купити
Штатив-монопод Ulanzi TT52 для Insta360/GoPro (T090GBB1) [133391]
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Монопод для Insta360 та екшн-камер алюмінієвий 28-149см Ulanzi TT52
Rozetka.ua (Київ)
1 492 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi TT52, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi TT52. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi TT52 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія