шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Unique UN-4011 за ціною від 857 грн.

Характеристики та опис Unique UN-4011

Країна походження бренду: Україна; Комплектація: кришка; носик для зливу; рифлене дно; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 24; Тип: гриль
Колір
Тип
гриль
Розмір
24 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
носик для зливу
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1250 грн.

від 857  до 1 694 грн.
Сковорода-гриль Unique UN-4011 з кришкою 24см
Rozetka.ua (Київ)
857 грн.
← купити
Сковорода-гриль UNIQUE UN-4011 24см
Rozetka.ua (Київ)
1 262 грн.
← купити
Сковорода-гриль Unique UN-4011 із кришкою 24 см
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Сковорода-гриль Unique UN-4011 з кришкою 24см, Сковорода для приготування на плиті з товстим дном
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити
Сковорода глибока алюмінієва Unique UN-4011 24см
Rozetka.ua (Київ)
1 694 грн.
← купити
Сковорода-гриль Unique UN-4011 24 см, гранитне покриття, прямокутна
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Сковорода-гриль Unique UN-4011 з кришкою 24см, Сковорода для приготування на плиті з товстим дном
Rozetka.ua (Київ)
1 013 грн.
← купити
Квадратна сковорода-гриль для стейків Unique UN-4011 24см антипригарна газ (4573)
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
Сковорода-гриль Unique UN-4011 з кришкою 24см
Rozetka.ua (Київ)
965 грн.
← купити
Сковорода-гриль UNIQUE UN-4011 24см
Rozetka.ua (Київ)
1 002 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Unique UN-4011, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Unique UN-4011. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Unique UN-4011 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія