шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Unique UN-5114 за ціною від 593 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Unique UN-5114

Країна походження бренду: Україна; Комплектація: кришка; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 22; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
22 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 593  до 1 190 грн.
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см із кришкою граніт світлий багатошарове покриття
Rozetka.ua (Київ)
615 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см із кришкою граніт світлий багатошарове покриття
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Глибока сковорода Unique UN-5114-22 з антипригарним покриттям, 22 см, гранітна
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см із кришкою граніт світлий багатошарове покриття
Rozetka.ua (Київ)
701 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114-22 з кришкою/граніт світлий
Rozetka.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Сковорода із кришкою UNIQUE UN-5114 з багатошаровим антипригарним гранітним покриттям 22 см
Rozetka.ua (Київ)
982 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см із кришкою граніт світлий багатошарове покриття
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Пательня з кришкою Unique UN-5114 22 см із антипригарним покриттям граніт (сковорідка)
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Сковорода UNIQUE UN-5114 22 см з кришкою граніт світлий
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Unique UN-5114, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Unique UN-5114. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Unique UN-5114 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія