шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
USAMS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій USAMS US-CC180 за ціною від 845 грн.
Фото 16

Характеристики та опис USAMS US-CC180

Вага (г): 110; Габарити (мм): 102x38x32; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
102x38x32 мм
Вага
110 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 845  до 2 539 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 2Type-C+1USB Usams US-CC180 QC&PD 65W Black
Pocketstore.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити
USAMS Адаптер живлення для телефона USAMS US-CC180 Sandru 65W Gradient Violet 3 Ports GaN Fast Charger
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Usams US-CC180 65w PD 2xUSB-C/USB-A ports charger purple
AKS.ua (Київ)
859 грн.
← купити
МЗП Usams US-CC180 triple GaN USB-A/USB-C QC&PD3.0 65W 5A Black
Orbita.te.ua (Тернопіль)
845 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона USAMS US-CC180 Sandru 65W Gradient Violet 3 Ports GaN Fast Charger
Soho.com.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Зарядний пристрій швидкісний 3 виходи Usams US-CC180 triple GaN USB-A + 2*USB-C 65 W 5A чорний
MAUDAU (Київ)
1 100 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій 2Type-C+1USB Usams US-CC180 QC&PD 65W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Usams US-CC180 65w PD 2xUSB-C/USB-A ports charger blue
AKS.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC180 65W Gradient Purple [139643]
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC180 65W Gradient Blue [139644]
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати USAMS US-CC180, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій USAMS US-CC180. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій USAMS US-CC180 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія