шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
USAMS (тип)
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій USAMS US-CC110 за ціною від 999 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис USAMS US-CC110

Вага (г): 125; Габарити (мм): 107x37x32; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Габарити
107x37x32 мм
Вага
125 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  2100 грн.

від 999  до 2 969 грн.
Мережевий зарядний пристрій Usams T33 US-CC110 GaN Mini Fast Charger 65W White
Touch (Дніпро)
999 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC110 T33 3 Ports GaN Mini Fast Charger 65W White [153995]
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams T33 GaN PD/FC/QC 65W 2xUSB-C | USB-A Black with USB-C to Lightning Cable (MTXLOGTL01)
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams T33 GaN PD/FC/QC 65W 2xUSB-C | USB-A White with USB-C to USB-C Cable (MTXLOGTC02)
Rozetka.ua (Київ)
2 969 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC110 T33 GaN PD/FC/QC 65W 2xUSB-C | USB-A White (CC110TC02)
Rozetka.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
Зарядний 65W 5a USAMS GaN Mini US-CC110 USB + 2*Type-C потужний
Rozetka.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати USAMS US-CC110, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій USAMS US-CC110. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій USAMS US-CC110 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія