шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 218Відгуки15Обговорення8Корисне1
Купити автоакумулятор Varta Silver Dynamic (74RL) за ціною від 4900 грн.
Відео 42

Серия Varta Silver Dynamic

Серія необслуговуваних автомобільних акумуляторів високої потужності. Завдяки збільшенню кількості тонких пластин і, відповідно, робочої поверхні електродів, акумулятор забезпечує струм холодної прокрутки від 520 до 920 А. При цьому електрична ємність батареї від 52 Агод і до максимальних 110 Агод, залежно від моделі. Використання технології PowerFrame дозволяє збільшити потужність холодного пуску акумулятора і продовжити термін його служби.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (15 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Varta Silver Dynamic 11
Где купить? [Silver Dynamic 74RL]
Характеристики [Silver Dynamic 74RL]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
74 Агод
Пусковий струм EN
750 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
278x175x175 мм
Вага
17.11 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  7750 грн.
GS Yuasa YBX5000
YBX5096
від 4 843 грн.
Bosch S5 Silver Plus
577 400 078
від 4 824 грн.
Centra Futura
Futura CA770
від 5 619 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905157
від 4 475 грн.
Varta Silver Dynamic
Silver Dynamic 77R
від 5 253 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905156
від 4 385 грн.
Bosch S5 Silver Plus
574 402 075
від 4 220 грн.
ERA SLI
577400078
від 4 851 грн.
Mutlu SFB Series 3 E...
LB3.78.078.A
від 4 985 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-80R
від 4 026 грн.
Topla Top
Top 6CT-78R
від 4 621 грн.
Hankook Prime
Prime 77R
від 4 979 грн.
TAB Magic
Magic 75R
TAB Magic
Magic 78R
від 4 948 грн.
Exide Start
Start EN750
від 6 698 грн.
Exide Premium
Premium 77R
від 3 922 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-78R
від 3 969 грн.
Macht Silver
Silver 6CT-75RL
від 4 392 грн.
Topla Energy
57549
від 4 394 грн.
AutoPart Galaxy Gold
Galaxy Gold 6CT-77R
від 4 335 грн.
Maxion Premium
Premium 6CT-77R
від 4 675 грн.
Optima AGM
AGM 72R
від 6 780 грн.
Maxion Premium
Premium 6CT-75R
від 4 620 грн.
Tudor High-Tech
6CT-77
від 4 201 грн.
Vesna Premium
Premium 78R
від 4 677 грн.
Extreme Style EFB St...
EFB Start-Stop 6CT-78R
від 4 519 грн.
Topla Energy Diesel ...
Energy Diesel Power 80R
від 4 500 грн.
Westa Red EFB
Red EFB 6CT-78R
від 3 941 грн.
Berga Power-Block
577 400 078
від 4 478 грн.
Tudor Start-Stop AGM
Start-Stop AGM 6CT-72R
від 6 561 грн.

1
2
6
нормальний акум
27 січня 2016, 17:38 #
Переваги:Працює вже п'ять років на Octavia A5 TDI. Машина не стоїть. Майже, кожен день їздить.

Недоліки:недоліків не бачив

Коментар:перед зимовими холодами обов'язково треба заряджати свій акум. Це подовжує їхнє життя. Та [censored], взагалі, слідкувати за зарядкою

отличная модель, очень понравилось
25 лютого 2016, 12:30 #
Переваги:Отработал верой и правдой 7 лет. Никогда проблем не доставлял, в любую погоду машина заводится с полоборота. Буду ставить такой же снова.

Недоліки:Почему только семь лет отработал?! ))))

Коментар:Авто Хонда сивик, аккумулятор на 63 Амч. По правде сказать, другой аккум в хонду поставить сложно (очень уж ограниченное посадочное место под него), но остался очень доволен. Советовали разные "специалисты", мол ставь что-то попроще, переплачиваешь за бренд, медалисты ничем не хуже и дешевле, ну и пр. хрень доказывали. Послал я их со своими советами и взял таки варту. В итоге, смотрел я на них зимой и улыбался, вспоминая их авторитетные мнения. Да и поменяли они уже наверное по три аккума за это время. Так что, если хотите забыть где находится в машине аккум, берите варту!

хорошая модель, понравилось
20 червня 2018, 10:49 #
Переваги:не подводил

Недоліки:умер неожиданно на 4 году жизни

Коментар:Простоял 4 года, морозы до 35 держал норм, высадили в ноль и уже не держит заряд с выше 10.6 V

Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт
від 4 900  до 7 145 грн.
Батарея акумуляторна \"Silver Dynamic\", 12в 74а/год 5744020753162
Dsvavto.ua (Київ)
5 215 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Silver Dynamic 74Аh (574402075) 574402075
Itbox.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Varta 574402075
Mallprix.com (Київ)
5 042 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Silver Dynamic 74Аh (574402075) 574402075
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акумулятор Varta Dynamic SLI 12В 74Аг 750А R+ (574402075) 574402075
Moyo.ua (Київ)
6 085 грн.
← купити
Varta Dynamic SLI 12В 74Аг 750А R+ (574402075) DynamicSLI12В74Аг750АR+(574402075)
COMFY.ua (Київ)
6 275 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Silver Dynamic 74Аh (574402075) 574402075
Comtrading.ua (Київ)
5 728 грн.
← купити
Varta Автомобільний акумулятор Varta Dynamic SLI 12В 74Аг 750А R Plus (574402075)
MTA.ua (Київ)
← купити
Автомобільний акумулятор Varta Silver Dynamic 74АН Ев (-/+) E38 (750EN) (574402075)
Rozetka.ua (Київ)
5 209 грн.
← купити
Акумулятор Varta 74 Ah/12V Silver Dynamic E38 [- +]
Rozetka.ua (Київ)
5 622 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Varta Silver Dynamic 74RL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Varta Silver Dynamic (74RL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Varta Silver Dynamic (74RL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія