шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 40Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Verbatim Vi560 S3 M.2 (49362) за ціною від 2269 грн.

Серия Verbatim Vi560 S3 M.2

Модифікації Verbatim Vi560 S3 M.2 4
Где купить? [49362]
Характеристики [49362]
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
SATA 3
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
460 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
IOPS запису
80 тис
IOPS зчитування
102 тис
TBW
110 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3400 грн.
Silicon Power P34A60...
SP256GBP34A6 0M28
від 2 839 грн.
Golden Memory GM M.2...
GM2280512G
від 3 099 грн.
Silicon Power A55 M.2
SP256GBSS3A5 5M28
від 3 139 грн.
Transcend MTS820S M.2
TS240GMTS820 S
від 2 727 грн.
Apacer AST280
AP240GAST280 -1
від 2 177 грн.
AMD Radeon R3 MS M.2
R3MS0512G8
від 2 955 грн.
Kingston M.2 2280
OM8SGP4256K2
від 3 180 грн.
Gigabyte M.2 NVMe SS...
G3NVMEV2256G
від 2 634 грн.
Patriot Memory P300 ...
P300P256GM28
від 2 457 грн.
Hynix M.2 2242
HFS256GEJ4X1 64N
від 2 771 грн.
Transcend 825S
TS250GMTS825 S
від 2 672 грн.
Apacer AS2280P4X
AP256GAS2280 P4X-1
WD Blue SA510 M.2
WDS250G3B0B
від 2 660 грн.
Intenso Top M.2
3832440
від 2 700 грн.
Acer FA100 M.2
FA100-256GB
Apacer AS2280P4
AP256GAS2280 P4-1
AFOX ME300 TLC
ME300-256GN
від 2 439 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6256G0C 101
від 2 989 грн.
Samsung PM9B1 2280
MZVL4256HBJD
від 3 079 грн.
ATRIA X500S
ATNVMX500S/2 56
від 2 999 грн.
Apacer AS2280P4U
AP256GAS2280 P4U-1
від 3 117 грн.
P300P128GM28
від 2 299 грн.
AMD Radeon R3 MP M.2...
R3MP30256G8
від 2 699 грн.
GOODRAM PX500 GEN.2
SSDPR-PX500- 256-80-G2
GTL Green Light M.2
GTLM256GBBL
PrologiX S380
PRO256GS380
від 2 225 грн.
OCPC MFL-300
SSDM2PCIEF25 6G
від 2 381 грн.
GOODRAM PX600
SSDPR-PX600- 250-80
від 2 909 грн.
Transcend 115S
TS250GMTE115 S
від 2 549 грн.
Apacer AST280X
AP256GAST280 X-1
від 2 657 грн.

від 2 269  до 4 306 грн.
Verbatim Внутрішній SSD диск Verbatim Vi560 S3 (49362) 256GB
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Накопичувач Verbatim SSD-VI560 S3 M.2 SSD 256GB 49362
Comtrading.ua (Київ)
2 530 грн.
← купити
Накопичувач Verbatim SSD-VI560 S3 M.2 SSD 256GB Verbatim (49362)
Nkt.ua (Київ)
2 269 грн.
← купити
SSD накопичувач Verbatim Vi560 S3 256 GB (49362)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 171 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск Verbatim Vi560 S3 (49362) 256GB
Soho.com.ua (Київ)
← купити
SSD накопичувач Verbatim Vi560 S3 256 GB (49362)
Timesport.com.ua (Львів)
4 165 грн.
← купити
SSD накопичувач Verbatim VI560 S3 256 GB (49362)
Zhuk.ua (Київ)
2 393 грн.
← купити
Verbatim Vi560 S3 (49362) — SSD-накопичувач M.2 2280 SATA 256 ГБ 49362
Comtrade.ua (Київ)
2 430 грн.
← купити
SSD-накопичувач Verbatim Vi560 S3 2280 SATA III 256GB (49362) 49362
Ktc.ua (Рівне)
2 349 грн.
← купити
SSD накопичувач Verbatim VI560 S3 256 GB (49362)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Verbatim 49362, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Verbatim Vi560 S3 M.2 (49362). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Verbatim Vi560 S3 M.2 (49362) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія