шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-013 за ціною від 825 грн.

Характеристики та опис VGR V-013

Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Час роботи (хв): 60; Тип акумулятора: Li-Ion; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Довжина стрижки (мм): до 11; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Довжина стрижки
до 11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 825  до 1 214 грн.
Машинка для стрижки VGR V-013 тример з 8 насадками дисплей 6500 об/хв Чорна із Зеленим 5 Вт
MAUDAU (Київ)
896 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-013 BLUE
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-013 RED
Rozetka.ua (Київ)
← купити
акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди з USB та LED-дисплеєм VGR V-013 Pro Чорний + Щітка
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Машинка для стрижки акумуляторна VGR V-013 GREEN 7 Вт зелена
Rozetka.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-013 безпровідна Чорний із зеленим
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-013 професійна, акумуляторна триммер для волосся та бороді, 6500 об/хв, LED дисплей, 8 насадок, Li
Rozetka.ua (Київ)
1 101 грн.
← купити
Професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-013 з 8 змінними насадками 1,5-19 мм Green
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Бездротова акумуляторна машинка для стрижки волосся триммер для бороди із зарядкою від USB VGR V-013
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки Clipper VGR V-013 Red, 8 насадок, 6500 об/хв, 2000 mAh, LED дисплей (46205-V-013 RED554)
Rozetka.ua (Київ)
957 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-013, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-013. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-013 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія