шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-171 за ціною від 545 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VGR V-171

Порт для заряджання на корпусі: фірмовий; Час роботи (хв): 150; вологе очищення; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Ширина ножа (мм): 40; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 545  до 759 грн.
Машинка для стрижки волосся VGR V-171 бездротова з USB зарядкою 5 W чорна (24325-V-171363)
MAUDAU (Київ)
665 грн.
← купити
Професійна акумуляторна бездротова машинка триммер для стрижки волосся USB VGR V-171 PRO + насадки
Rozetka.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-171, Професійна бездротова машинка для стрижки волосся, вусів, бороди, триммер
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся бездротова акумуляторна, триммер для бороди і вусів VGR V-171
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся (триммер) бездротова з USB зарядкою VGR V-171 чорна 5W (24325-V-171363)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-171, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-171. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-171 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія