шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
VGR (основне призначення)
багатофункціональна машинка для стрижки
набір машинка для стрижки + тример
набір тример + електробритва
тример для бороди і носа
тример для бороди, носа і брів
тример для носа і вух
тример для тіла і брів
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-644 за ціною від 1360 грн.
Відео 4Фото 17

Характеристики та опис VGR V-644

Петля для підвішування; Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 200; Тип акумулятора: Li-Ion; корпус із захистом від вологи; вологе очищення; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Ширина ножа (мм): 46; Регулювання довжини ножа; Довжина стрижки (мм): до 13
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
другий ніж
сіткова бритва
Фіксовані гребені (прямі)
10 шт. / 1, 1.5, 2, 3, 4, 4.5, 6, 10, 13 мм /
Довжина стрижки
до 13 мм
Додатково у комплекті
гребінець
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3200 грн.

від 1 360  до 4 283 грн.
Набір для стрижки акумуляторна машинка, тример і шейвер VGR V-644
Q-techno.com.ua (Київ)
3 693 грн.
← купити
Професійний набір машинок 3 в 1 VGR V-644 акумуляторна машинка для стрижки, тример та електробритва
MAUDAU (Київ)
1 949 грн.
← купити
VGR Машинка для стрижки VGR HP-V-644
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Комплект VGR 3 в 1 V-644 акумуляторна машинка для стриження (clipper), тример та електробритва (шейвер)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Набір для стрижки акумуляторна машинка, тример і шейвер VGR V-644
Rozetka.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Комплект VGR 3 в 1 V-644 акумуляторна машинка для стрижки, триммер та електробритва шейвер
Rozetka.ua (Київ)
1 791 грн.
← купити
Набір для стрижки волосся і бороди VGR V-644 3 в 1 акумуляторний 2000/600/600 мАг 200 хв 6+4 насадки LED дисплей чорний з зо
Rozetka.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Професійний акумуляторний набір машинок 3 в 1 з LED-дисплеєм VGR V-644 з триммером, електробритвою та стрижкою
Rozetka.ua (Київ)
1 940 грн.
← купити
Набір для стрижки акумуляторна машинка, триммер та шейвер VGR V-644 5108996
Rozetka.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
Набір машинок для стрижки VGR V-644 акумуляторний Золотистий з чорним VGR HP-V-644
Rozetka.ua (Київ)
3 596 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-644, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-644. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-644 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія