шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-885T за ціною від 1526 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VGR V-885T

Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 180; Тип акумулятора: Li-Ion; Матеріал /покриття лез: керамічне; Ширина ножа (мм): 40; Довжина стрижки (мм): до 6; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 4; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
4 шт. / 1.5, 3, 4.5, 6 мм /
Довжина стрижки
до 6 мм
Додатково у комплекті
підставка для зарядки
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2200 грн.

від 1 526  до 2 599 грн.
Vgr V-885T-GN Black/Green
Цифра (Київ)
1 526 грн.
← купити
Vgr V-885T-GN Black/Green
Stls.store (Київ)
1 541 грн.
← купити
Триммер VGR V-885T GREEN, 4 насадки, LED display
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Vgr V-885T-YW Black/Yellow
Цифра (Київ)
← купити
Vgr V-885T-YW Black/Yellow
Stls.store (Київ)
← купити
Триммер VGR V-885T GOLD, 4 насадки, LED display
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример для стрижки VGR V885T Золотистий з BLDC-мотором LED-дисплеєм 4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
2 329 грн.
← купити
Тример для стрижки VGR V885T Зелений з BLDC мотором LED-дисплеєм 4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример VGR V-885T GREEN зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 991 грн.
← купити
Тример VGR V-885T GOLD золотистий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-885T, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-885T. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-885T у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія