шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
VGR (основне призначення)
багатофункціональна машинка для стрижки
набір машинка для стрижки + тример
набір тример + електробритва
тример для бороди і носа
тример для бороди, носа і брів
тример для носа і вух
тример для тіла і брів
Каталог товарів

Ціни83Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-961 за ціною від 600 грн.
Фото 10

Характеристики та опис VGR V-961

Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: фірмовий; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 180; Тип акумулятора: Li-Ion; блокування кнопок; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Довжина стрижки (мм): до 7; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 4; тример для вух та носа; Функції насадок/головок: ніж для стрижки
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
тример для вух та носа
Фіксовані гребені (прямі)
4 шт. / 1, 3, 5, 7 мм /
Довжина стрижки
до 7 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 600  до 1 892 грн.
Машинка для стрижки VGR V-961 бездротова (42184-VGR V-961552)
MAUDAU (Київ)
822 грн.
← купити
VGR Тример VGR V-961 Black Green (40105)
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Тример VGR V-961, Professional, 4 насадки, LED display, Box Y-40105
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
854 грн.
← купити
Тример для стрижки акумуляторний VGR V-961 з 4 насадками Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
1 639 грн.
← купити
Бездротовий акумуляторний тример машинка для стрижки VGR V-961 із захистом IPX7 змінні насадки
MAUDAU (Київ)
758 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з тримером для бороди VGR V-961 5 Вт
MAUDAU (Київ)
801 грн.
← купити
VGR Тример VGR HP-V-961
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Тример для стрижки акумуляторний з 3 насадками Зелений VGR HP-V-961
Rozetka.ua (Київ)
1 892 грн.
← купити
Тример для стрижки акумуляторний з насадками Зелений VGR V-961
Rozetka.ua (Київ)
1 583 грн.
← купити
Тример VGR (зі змінними насадками, вологозахистом IPX7 та керамічним полотном) для бороди та вусів V-961
Rozetka.ua (Київ)
997 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-961, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-961. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-961 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія