шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Videx (ємність)
~ 10 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Videx VPB-331 за ціною від 1030 грн.

Характеристики та опис Videx VPB-331

Вага (г): 192; Розміри (мм): 103х67х19; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Матеріал корпуса: пластик; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Швидка зарядкаPower Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри103х67х19 мм
Вага192 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 030  до 1 499 грн.
Повербанк Videx з бездротовою зарядкою 10000 mAh PD20 W білий (VPB‑331‑W) 28294
Leroymerlin.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-331 PD20W White
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh Videx VPB-331 PD20W Black (VPB-331-B)
MAUDAU (Київ)
1 332 грн.
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-331 PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Павербанк VIDEX VPB-331 15W+PD20W білий 10000mAh з бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
1 277 грн.
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-331 PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Повербанк із бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-331 PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити
Повербанк з бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-331 PD20W White
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Videx VPB-331, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Videx VPB-331. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Videx VPB-331 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія