шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0336]

Конфігурації і ціни 1083Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0336) за ціною від 40210 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0336]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  49000 грн.
Artline Business M74
M74v28Win
від 44 743 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0357
від 40 540 грн.
Artline Business M74
M74v26Win
від 44 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0354
від 38 468 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0249
від 43 171 грн.
Artline Business M74
M74v17Win
від 48 703 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0351
від 40 518 грн.
Artline Business M74
M74v18Win
від 44 479 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Artline Business M74
M74v16Win
від 43 996 грн.
Artline Business M75
M75v05Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0228
від 41 257 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0330
від 39 068 грн.
Artline Business M75
M75v17Win
від 43 246 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0327
від 38 515 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0333
від 42 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0231
від 42 340 грн.
Artline Business M75
M75v06Win
від 47 470 грн.
Artline Business M74
M74v23Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0237
від 42 760 грн.
Artline Business M78
M78v01Win
від 48 220 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0358
від 40 360 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0338
від 40 396 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0222
від 40 506 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0359
від 36 878 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0245
від 40 865 грн.
Artline Business M73
M73v05Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0315
від 43 862 грн.
Artline Business M73
M73v12Win

від 40 210  до 54 471 грн.
Моноблок VINGA AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336) R5M32INTWP.C0336
FOXTROT.UA (Київ)
43 577 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336) R5M32INTWP.C0336
Itbox.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336)
Q-techno.com.ua (Київ)
42 304 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336) R5M32INTWP.C0336
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336) R5M32INTWP.C0336
icom.net.ua (Київ)
40 210 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336
Rozetka.ua (Київ)
51 552 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336)
Rozetka.ua (Київ)
54 471 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0336 (R5M32INTWP.C0336)
Rozetka.ua (Київ)
47 562 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0336, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0336). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0336) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія