шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Vinga CS217B за ціною від 879 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Vinga CS217B

Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 7; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний)
Колір
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Блок живлення
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 879  до 1 211 грн.
Корпус VINGA CS217B
FOXTROT.UA (Київ)
933 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS217B
Itbox.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Vinga CS217B
Mallprix.com (Київ)
889 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS217B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B
Zaua.store (Львів)
1 050 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B
MAUDAU (Київ)
1 011 грн.
← купити
Vinga Корпус для ПК Vinga CS217B
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Vinga CS217B Корпус CS217B
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B (CS217B) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS217B
Timesport.com.ua (Львів)
1 047 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga (CS217B)
MAUDAU (Київ)
967 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B Black
MAUDAU (Київ)
1 032 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B 319324
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B (340739)
Rozetka.ua (Київ)
1 211 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
1 123 грн.
← купити
Корпус Vinga cs217b
Rozetka.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B (CS217B) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
945 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS217B (ek03970)
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B Black
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити
Корпус Vinga CS217B
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga CS217B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Vinga CS217B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Vinga CS217B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія