шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Vinga CS323 за ціною від 899 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Vinga CS323

Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Габарити (мм): 387x197x325
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
387x197x325 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1250 грн.

від 899  до 1 347 грн.
Корпус для ПК Vinga CS323
Itbox.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS323
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS323 Black
Zaua.store (Львів)
1 139 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS323
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS323
Dendi.ua (Мукачево)
1 029 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323 (CS323)
MAUDAU (Київ)
1 091 грн.
← купити
Vinga Корпус для ПК Vinga CS323
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Vinga CS323 Корпус CS323
Kvshop.com.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323 (CS323) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS323
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS323 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 136 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga (CS323)
MAUDAU (Київ)
1 054 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323 326209
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323
Rozetka.ua (Київ)
1 103 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS323 (342662)
Rozetka.ua (Київ)
1 347 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323 (CS323) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS323 (ek04231)
Rozetka.ua (Київ)
1 115 грн.
← купити
Корпус Vinga CS323
Rozetka.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS323
Rozetka.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga CS323, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Vinga CS323. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Vinga CS323 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія