шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі10+
Купити корпус Vinga CS319B за ціною від 1089 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Vinga CS319B

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
387x195x324 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1450 грн.

від 1 089  до 1 515 грн.
Корпус для ПК Vinga CS319B
Itbox.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS319B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS319B
Zaua.store (Львів)
1 250 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS319B Black (CS319B)
MAUDAU (Київ)
1 252 грн.
← купити
Vinga CS319B Корпус CS319B
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS319B Black (CS319B) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Vinga CS319B
Rozetka.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B
Timesport.com.ua (Львів)
1 247 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga (CS319B)
MAUDAU (Київ)
1 203 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B Black
MAUDAU (Київ)
1 296 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B 311697
Rozetka.ua (Київ)
1 245 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B
Rozetka.ua (Київ)
1 244 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B (253640)
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B Black (CS319B)
Rozetka.ua (Київ)
1 167 грн.
← купити
Корпус для ПК Vinga CS319B (ek03869)
Rozetka.ua (Київ)
1 258 грн.
← купити
Корпус Vinga CS319B Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga CS319B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Vinga CS319B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Vinga CS319B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія