шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Vinga TD32-1152

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Vinga TD32-1152 за ціною від 1799 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Vinga TD32-1152

100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; регулювання висоти; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 9; Макс. діагональ ("): 27; Мін. діагональ ("): 10; Монтаж: універсальний; Кількість кріплень: для 2-х панелей; Тип: настільне кріплення
Колір
Тип
настільне кріплення
Кількість кріплень
для 2-х панелей
Монтаж
універсальний
Мінімальна діагональ
10 "
Максимальна діагональ
27 "
Максимальне навантаження
9 кг / на кожне кріплення /
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
регулювання висоти
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
Приховане укладання дротів
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 3 257 грн.
Кріплення для монітора (кронштейн) Vinga TD32-1152
Artline.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ Vinga TD32-1152
Цифра (Київ)
← купити
Кронштейн для ТБ Vinga TD32-1152
Stls.store (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Itbox.ua (Київ)
← купити
Vinga TD32-1152
Mallprix.com (Київ)
2 338 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Настільне кріплення Vinga TD32-1152
Denika.ua (Харків)
← купити
Кронштейн поворотний Vinga 10-27″ (TD32-1152) Black (TD32-1152)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Nkt.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
E-server.com.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Vinga TD32-1152
AKS.ua (Київ)
2 942 грн.
← купити
Настільна стійка Vinga TD32-1152-L
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 327 грн.
← купити
Кронштейн Vinga td32-1152
Tviy-Dim.com (Київ)
2 475 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
MAUDAU (Київ)
2 733 грн.
← купити
Vinga Кріплення для телевізора Vinga TD32-1152-L Black
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Vinga TD32-1152
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 929 грн.
← купити
Кріплення для монітора (кронштейн) Vinga TD32-1152-L
Artline.ua (Київ)
← купити
Кронштейн для ТБ Vinga TD32-1152-L
Цифра (Київ)
← купити
Кронштейн для ТБ Vinga TD32-1152-L
Stls.store (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Itbox.ua (Київ)
← купити
Vinga TD32-1152-L
Mallprix.com (Київ)
1 812 грн.
← купити
Настільна стійка Vinga TD32-1152-L
Denika.ua (Харків)
← купити
Кронштейн поворотно-похилий Vinga 10-32″ (TD32-1152-L) Black (TD32-1152-L)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Vinga TD32-1152-L
AKS.ua (Київ)
2 268 грн.
← купити
Кронштейн Vinga td32-1152-l
Tviy-Dim.com (Київ)
1 910 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
MAUDAU (Київ)
2 134 грн.
← купити
Vinga TD32-1152-L
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152 (7218)
Rozetka.ua (Київ)
3 191 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L (7256)
Rozetka.ua (Київ)
2 462 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 913 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 246 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
3 225 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
3 041 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 344 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 240 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 906 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Настільне кріплення для двох моніторів Vinga TD32-1152 10"-27" Black [85672]
Rozetka.ua (Київ)
3 049 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 328 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
3 018 грн.
← купити
Настільне кріплення Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 598 грн.
← купити
Настільна стійка Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L (175615)
Rozetka.ua (Київ)
2 513 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152 (175169)
Rozetka.ua (Київ)
3 257 грн.
← купити
Кронштейн Vinga td32-1152-l
Rozetka.ua (Київ)
2 330 грн.
← купити
Кронштейн Vinga td32-1152
Rozetka.ua (Київ)
3 004 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 483 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
3 194 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 191 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 806 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152
Rozetka.ua (Київ)
2 933 грн.
← купити
Кронштейн Vinga TD32-1152-L
Rozetka.ua (Київ)
2 364 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga TD32-1152, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Vinga TD32-1152. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Vinga TD32-1152 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія