шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Vinzer Graphene Induction 50409 за ціною від 530 грн.

Характеристики та опис Vinzer Graphene Induction 50409

Комплектація: Країна походження бренду: Швейцарія; миття в посудомийці; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Товщина стінок (мм): 2.3; Товщина дна (мм): 4; Розмір: Макс. розмір (см): 24; Тип: глибока сковорідка
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
24 см
Товщина дна
4 мм
Товщина стінок
2.3 мм
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт / з покриттям Soft-touch /
Антипригарне покриття
+
Кількість шарів покриття
3 шари
Функції та можливості
індукційне дно
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Швейцарія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 530  до 1 327 грн.
Сковорода Vinzer Graphene Induction Line 24см (50409)
Stls.store (Київ)
530 грн.
← купити
Сковорода VINZER Graphene induction line 24 см (50409) 50409
FOXTROT.UA (Київ)
589 грн.
← купити
Сковорода VINZER Graphene Induction Line 24 см. (50409)
Vinzerhome.ua (Київ)
1 327 грн.
← купити
Сковорода без крышки Vinzer Graphene Induction Line 24 см 50409
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Vinzer 24 см Graphene induction line (50409) 24смGrapheneinductionline(50409)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сковорода Vinzer Graphene induction line без кришки 24 см (50409) (7615101000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорідка Vinzer Graphene Induction Line 24 см кругла (50409)
Rozetka.ua (Київ)
677 грн.
← купити
Сковорода з антипригарним покриттям Vinzer Graphene Induction Line 24 см (50409)
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити
Сковорідка Vinzer Graphene Induction Line 50409 24 см
Rozetka.ua (Київ)
648 грн.
← купити
Сковорода Vinzer Graphene Induction Line 24 см 50409
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinzer Graphene Induction 50409, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Vinzer Graphene Induction 50409. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Vinzer Graphene Induction 50409 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія