шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрогенератор Vitals IG 3.0bs за ціною від 18611 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Vitals IG 3.0bs

Вага (кг): 22; Рівень звуку (7 м) (дБ): 78; Рівень шуму (дБ): 89; Кожух шумоізоляції; паралельне підключення; вольтметр; лічильник мотогодин; дисплей; Вихід 12 В: прикурювач; USB-порт для зарядки; Загальна кількість розеток (шт.): 2; Охолодження двигуна: повітряне;єм паливного бака (л): 5.5; Об'
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність3 кВт
Максимальна потужність3.2 кВт
Альтернаторінверторний
Обмотка альтернаторамідна
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна149 см³
Потужність6.5 к.с.
Витрата палива (100% навантаження)1.6 л/год
Об'єм паливного бака5.5 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток2 шт.
Розетки 230 В2 шт. на 16 А
USB-порт для зарядки
Вихід 12 Вприкурювач
Функції та можливості
Функціїдисплей
лічильник мотогодин
вольтметр
паралельне підключення
Інше
Кожух шумоізоляції
Рівень захистуIP 21
Рівень шуму89 дБ
Рівень звуку (7 м)78 дБ
Габарити545x335x505 мм
Вага22 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 611  до 20 999 грн.
Генератор бензиновий інверторний Vitals IG 3.0bs 230В (244817) 244817
Moyo.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Інверторний генератор Vitals IG 3.0bs
Aggs.in.ua (Київ)
19 500 грн.
← купити
VITALS IG 3.0bs IG3.0bs
COMFY.ua (Київ)
19 925 грн.
← купити
Генератор бензиновий Vitals IG 3.0bs (244817) IG 3.0bs (244817)
Denika.ua (Харків)
18 611 грн.
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals IG 3.0bs 230В, 3.0/3.5кВт, ручний стартер, 22кг (244817) UA 244817
Sota.store (Київ)
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals ig 3.0bs 230в, 3.0/3.5кВт, ручний стартер, 22кг 244817
Tviy-Dim.com (Київ)
19 300 грн.
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals IG 3.0bs (244817)
MAUDAU (Київ)
← купити
Vitals Gasoline inverter generator IG 3.0bs 230V 3.0/3.5kW recoil starter 22kg E-244817
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals IG 3.0bs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогенератор Vitals IG 3.0bs. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогенератор Vitals IG 3.0bs у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія