шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити обприскувач Vitals Sm 210m за ціною від 1263 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Vitals Sm 210m

Вага: 3.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Поворотне сопло; Час роботи (год): 1; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал наконечника: латунь; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Макс. тиск (бар): 4.5; Макс. дальність обприскування (м): 5; Продуктивність (рідина) (л/хв): 3.6
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм10 л
Продуктивність (рідина)3.6 л/хв
Макс. дальність обприскування5 м
Макс. тиск4.5 бар
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Матеріал наконечникалатунь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи1 год
Індикатор заряду
Інше
Поворотне сопло
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Рівень шуму80 дБ
Вага3.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Vitals Sm 210m
ІнструкціїИнструкция.
від 1 263  до 1 913 грн.
Обприскувач VITALS Sm 210m (241183) 241183
FOXTROT.UA (Київ)
1 264 грн.
← купити
Опрыскиватель аккумуляторный Vitals Sm 210m 241183
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
VITALS Sm 210m Sm210m
COMFY.ua (Київ)
1 263 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m (241183)
MAUDAU (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m (241183)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m
Rozetka.ua (Київ)
1 539 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m 241183
Rozetka.ua (Київ)
1 684 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m
Rozetka.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Оприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m (115174)
Rozetka.ua (Київ)
1 913 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 210m
Rozetka.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Sm 210m, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Vitals Sm 210m. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Vitals Sm 210m у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія