шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити обприскувач Forte CF-12 Pro за ціною від 1319 грн.
Відео 4Фото 6

Характеристики та опис Forte CF-12 Pro

Вага: 4.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 4; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Макс. тиск (бар): 4; Макс. дальність обприскування (м): 3;єм (л): 12; Об' Конструкція: наплічний
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм12 л
Макс. дальність обприскування3 м
Макс. тиск4 бар
Довжина розпилювальної трубки110 см / 65 – 110 см /
Телескопічна трубка
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи4 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Вага4.5 кг
Габарити42x36.5x19.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 319  до 2 799 грн.
Обприскувач Forte CF-12 PRO
FOXTROT.UA (Київ)
1 359 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний FORTE CF-12 PRO, 8АН/12V, 2-4бар, 12л (141019)
АЛЛО (Київ)
1 606 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CF-12 PRO 12 л (141019)
MAUDAU (Київ)
1 939 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CF-12 PRO 12 л (BP141019)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte CF-12 PRO
Rozetka.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач FORTE CF-12 PRO
Rozetka.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
Обприскувач Forte CF-12 PRO та насадка Vitals Spr 2612k
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач Forte CF-12 PRO
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Аккумуляторный опрыскиватель Forte CF-12 PRO
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Оприскувач акумуляторний Forte CF-12 PRO (114666)
Rozetka.ua (Київ)
1 688 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte CF-12 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Forte CF-12 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Forte CF-12 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія