шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити обприскувач Intertool DT-9012 за ціною від 1265 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Intertool DT-9012

Вага: 4.84; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 3; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Продуктивність (рідина) (л/хв): 3.1;єм (л): 12; Об' Конструкція: наплічний
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм12 л
Продуктивність (рідина)3.1 л/хв
Довжина розпилювальної трубки77 см / 43 – 77 см /
Телескопічна трубка
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи3 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Вага4.84 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 265  до 2 710 грн.
Обприскувач акумуляторний ранцевий 12 л, 3.1 л/хв, батарея 12 В/8 Аг DT9012
Dsvavto.ua (Київ)
1 337 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний ранцевий 12 л, 3.1 л/хв, батарея 12 В/8 Аг INTERTOOL (DT-9012) UA DT-9012
Sota.store (Київ)
1 499 грн.
← купити
Опрыскиватель ранцевый аккумуляторный INTERTOOL DT-9012 (12л, 3,1л/мин), (12В, 8А*ч)
Mhata.com.ua (Харків)
1 265 грн.
← купити
Обприскувач садовий акумуляторний Intertool DT-9012 12л x 8Ач
MAUDAU (Київ)
1 873 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Intertool 12л x 8Аг (DT-9012)
Rozetka.ua (Київ)
2 533 грн.
← купити
Опрыскиватель аккумуляторный ранцевый 12 л, 3.1 л/мин, батарея 12 В/8 Ач INTERTOOL DT-9012 DT9012
Dsvavto.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний ранцевий 12 л, 3.1 л/хв, батарея 12 В/8 Аг INTERTOOL DT-9012
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Обприскувач садовий акумуляторний Intertool DT-9012 12л x 8Ач
Rozetka.ua (Київ)
1 914 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Intertool 12л x 8Аг (DT-9012)
Rozetka.ua (Київ)
2 710 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Intertool 12л x 8Ач (DT-9012)
Rozetka.ua (Київ)
2 192 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intertool DT-9012, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Intertool DT-9012. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Intertool DT-9012 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія